×

Jasnowidz Glanc wieszczy katastrofę stulecia. Widział twarze Putina i Łukaszenki

Jasnowidz Glanc wieszczy katastrofę stulecia. Jego najnowsza wizja wywołała ciarki na ciałach wszystkich widzów. Ludzie są przerażeni przepowiednią dotyczącą ogromnego, światowego kryzysu, ponieważ to niepierwsza osoba, która zapowiada realizację takiego scenariusza. Pojawia się pytanie, co z nami będzie?

Następca Jackowskiego?

Od lat niekwestionowanym guru w dziedzinie jasnowidzenia w Polsce jest jasnowidz Krzysztof Jackowski. Pochodzący z Człuchowa wizjoner ma na swoim koncie wiele sprawdzonych prognoz. Nieprzerwanie, każdego tygodnia dzieli się z internautami swoimi przeczuciami dotyczącymi pogody, polityki, zdrowia i wielu innych. Jeszcze do niedawna nie posiadał żadnej konkurencji. Branża ezoteryczna rozwija się jednak prężnie i stale pojawiają się w niej nowi adepci sztuki przewidywania przyszłości. W ostatnich kilku latach coraz mocniej na ich tle wybija się jasnowidz Wojciech Glanc.

Mężczyzna znany m.in. z „Big Brothera” , który posiada talent brzuchomówstwa zaskarbił sobie grono oddanych fanów. 48-latek zdołał przepowiedzieć śmierć księcia Filipa, wybuch w Bejrucie oraz wyniki wyborów prezydenckich. Na wzór jasnowidza Jackowskiego, regularnie prowadzi internetowe transmisje, podczas których dzieli się swoimi wizjami.

Podczas niedawnego live’a mężczyzna przekazał internautom bardzo niepokojące informacje. Z jego wypowiedzi wynika, że już wkrótce nasze życie ulegnie radykalnym zmianom. Wszystko za sprawą katastrofy, która dosięgnie ludzkość.

W najnowszym filmiku Wojciech Glanc straszył Polaków m.in. nieuniknionym rozlewem krwi. 

Mam wyraźny obraz jak z horroru (…) stoję w jakimś takim rynsztoku, ale to nie była woda, to była krew po prostu (…) destabilizacja Litwy, destabilizacja Ukrainy (…) Gdzieś w tle, nawet w tej chwili widzę uśmiechnięte postacie Łukaszenki i Putina, jakby tańczyli (…) Krew na komendach policyjnych (…) ja bym się odważył powiedzieć, że to tak jak mówiłem wcześniej, teraz wchodzimy w okres eskalacji i agresji, w ludziach coś pęka.

Jasnowidz Glanc wieszczy katastrofę stulecia

W dalszej części transmisji wiadomości od jasnowidza były równie przygnębiające. Wojciech Glanc przepowiadał straszne katastrofy, które dotkną całego świata. Ostrzegał, że ten trudny czas może potrwać dość długo.

Zbliża się ciężki okres, jestem naprawdę pewien niepokoju o ten kwartał (…) będzie się to jeszcze łączyło z kryzysem (…) Ten kryzys już jest, on jest ładnie przypudrowany, są tematy przykrywające naszą uwagę (…) Pojawia się coś takiego jak katastrofa stulecia na skalę światową (…) nastąpi jakaś dziwna katastrofa, którą nazwiemy światową katastrofą stulecia (…) jedna katastrofa naturalna, jedna nie (…) walnie tak, że znowu serce ludziom na całym świecie stanie.

Przed Wojciechem Glancem już wielu jasnowidzów przepowiadało dramatyczne losy, które czekają ludzkość. Sam Krzysztof Jackowski wróżył konflikt zbrojny. Inni twierdzili nawet, że już niebawem nastąpi koniec świata. Na szczęście póki co żadna z tych przepowiedni nie okazała się prawdziwa.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Pixabay, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij