×

Jasnowidz Glanc przepowiada wielką katastrofę: „wiele ofiar, miesiące chaosu”

Jasnowidz Glanc przepowiada katastrofę, do której ma dojść już za kilka lat. Do tragedii ma się przyczynić… sztuczna inteligencja.

Jasnowidz Glanc przepowiada katastrofę

Wojciech Glanc to kolejny popularny polski jasnowidz. Swoimi wizjami i przepowiedniami regularnie dzieli się na kanale YouTube. Tam także spotyka się ze swoimi fanami, którym ujawnia różne szczegóły ze swojego życia prywatnego i zawodowego.

Niedawno jasnowidz wybrał się na kilkutygodniowy urlop. Gdy tylko wrócił, ostro wziął się do pracy. Kilka dni temu na swoim kanale opublikował nagranie, w którym mówi o niechybnie zbliżającej się katastrofie. Wizję przekazał mu tajemniczy „Podróżnik w Czasie”, z którym jasnowidz „spotyka się” już od dawna. Jego imię jest tak skomplikowane, że Glanc nie jest w stanie go powtórzyć.

Okazuje się, że do tragedii ma dojść w 2025 lub 2026 roku, a wszystkiemu winna będzie… sztuczna inteligencja:

Chcę Wam opowiedzieć wizję, która dotyczy niedalekiego czasu i mam ją od Podróżnika w Czasie (…). Wizja dotyczy 2025-2026 roku, takie mam odczucie. Nastąpi wtedy bardzo poważne załamanie technologiczne, skrajnie poważne załamanie, na którego progu już stoimy. Będzie to katastrofa cyfrowa, wywołana przez sztuczną inteligencję, która się wymknie spod kontroli (…).

To nie koniec katastrof, które nas czekają. Według przepowiedni nasza technologia wymknie się spod kontroli, doprowadzając do naszej zakłady:

Nastąpi katastrofa, kilka miesięcy kompletnego chaosu technologicznego i cyfrowego. Pokonanie sztucznej inteligencji będzie wymagało przebudowy wielu struktur w internecie, przekaźnikach satelitarnych itp. W 2025 będzie potężna katastrofa, która wymusi zmiany. Paradoksalnie sztuczna inteligencja będzie dążyła w dobrym kierunku, porządkując albo niszcząc to, co zbędne. Będzie to katastrofa, która walnie po kieszeni każdego, kto ma kredyt, kartę kredytową, bądź płaci normalnymi środkami. Walnie po całym systemie bankowości na świecie.

Ofiary są nieuniknione

Według Glanca czekają nas mroczne dni, które przyniosą masę cierpienia, strachu i zniszczeń:

Jak każda taka katastrofa, ta pociągnie to za sobą wiele ofiar, wiele tragedii, bankructw, wypadków, katastrof samolotowych i uszkodzeń technologicznych wszelkiego rodzaju (…). Dotknie wszystkiego, co ma z internetem coś do czynienia. Ale przede wszystkim bankowość. Zobaczyłem szalejących ludzi, panikujących, histeryzujących, wyrywających sobie jedzenie. Będzie to okres kilku miesięcy powrotu do normalności.

Wizja odnosi się także do ludzkiej ekonomii. Według słów jasnowidza wkrótce używane przez nas środki płatnicze stracą wartość. Wszyscy będą się posługiwać… kryptowalutami:

Papierkowe pieniądze i karty stracą wartość. Wartość będą miały środki wirtualne, czyli coś, co nazywamy kryptowalutami. To będzie przekształcenie całego świata na cyfrowe waluty. Kryptowaluty są przyszłością, ale te obecne nie są jeszcze do końca tym, czym będą za chwilę. Morawiecki nie będzie miał pensji (…). Na początku więc będzie to katastrofa, która pociągnie za sobą wiele złych rzeczy, ale końcowa nie będzie to szkodą, tylko korzyścią, która przyniesie przekształcenie całego świata.

Oby jednak „Podróżnik w Czasie” się mylił ;-)

Źródła: www.radiozet.pl, www.planeta.pl
Fotografie: YouTube, www.youtube.com, imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij