×

Jarosław Kaczyński na TikToku. Uda mu się przekonać młodych do oddania głosu?

Jarosław Kaczyński na TikToku? Tego jeszcze nie było. Politycy PiS w natarciu – właśnie rozkręcają zapowiedzianą ofensywę w mediach społecznościowych. Prezes partii rządzącej pozdrowił internautów: tych, którzy „nas lubią” i „tych, którzy nas nie lubią”.

PiS idzie po młodzież

Wybory zbliżają się wielkimi krokami. Politycy PiS kombinują, co by tu zrobić, żeby nakłonić ludzi młodych do oddania głosu na ich ugrupowanie.

Młodzież jest pod bardzo wielkim wpływem smarfonu, mówiąc w przenośni. My wielkich możliwości nie mamy, ale będziemy prowadzili kontrakcje

– mówił Jarosław Kaczyński podczas lipcowej wizyty w Gnieźnie.

Ja widzę często młodzież, która bawi się nocami w śródmieściu Warszawy, bo ja bardzo późno wracam z pracy. Mam takie wrażenie, daj Boże, że nieprawdziwe, że niewielu z nich przekonamy. No, ale jest także inna młodzież

– stwierdził.

Prezes PiS zaapelował do swoich posłów oraz radnych o „obecność w internecie”. Zaznaczył, że mogą skorzystać z pomocy asystentów, jeśli sami nie wiedzą, jak się za to zabrać.

Jarosław Kaczyński na TikToku

Piotr Wawrzyk (wiceszef MSZ) wziął sobie do serca słowa prezesa i założył profil na TikToku. Ostatnio zamieścił nagranie, na którym pojawił się… Jarosław Kaczyński. Trzeba przyznać, że prezes PiS wie, jak zrobić mocne wejście.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników – i tych, którzy nas lubią, i tych, którzy nas nie lubią. Dobrze, że jesteście aktywni, że chcecie mieć informacje, że się wymieniacie informacjami. Gratuluję i jeszcze raz pozdrawiam

– powiedział lider PiS, dając przykład innym politykom swojej partii.

Filmik wypadł dość autentycznie, a w komentarzach pojawiło się sporo miłych słów. Mamy nadzieję, że prezes PiS nie będzie próbował rapować podczas kolejnych nagrań.

@piotr_wawrzyk♬ dźwięk oryginalny – Piotr_Wawrzyk

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x