×

Do sieci wyciekły zdjęcia Korwin-Mikkego z czasów młodości. Stały się hitem wśród Internautów

Janusz Korwin-Mikke to bez wątpienia jeden z najbardziej charakterystycznych polityków w naszym kraju. Polityków, którego trudno wyobrazić sobie z czasów młodości, bowiem zawsze prezentuje się niemal tak samo – ma na sobie marynarkę, koszulę i muszkę. W związku z tym ciężko dopuścić do siebie myśl, że kiedykolwiek mógł wyglądać inaczej. A jednak… Udało nam się dotrzeć do czasów, kiedy polityk nie miał muszki i siwego, charakterystycznego wąsa. Jak więc wyglądał Janusz Korwin-Mikke w młodości? Wiele kobiet uważa, że był bardzo pociągający!

Janusz Korwin-Mikke w młodości

Polityk jako dziecko przypominał bardziej uroczego i niewinnego chłopca, niż polityka, który mówi to co myśli, a niekiedy pozwala sobie na używanie ostrych i dosadnych słów.

Tak wyglądał jako młody chłopiec, a jak zmieniał się w miarę upływu lat?

Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki poniższemu zdjęciu. Widzimy na nim fotografię Janusza pochodzącą z jego czasów studenckich. Widzicie podobieństwo?

Kolejna z fotografii pochodzi z 1970 roku, a więc z czasów, kiedy Korwin był jeszcze powabnym kawalerem. Tutaj już widać zalążek stylu, który polityk prezentuje dzisiaj.

Styl, któremu już zawsze pozostał wierny

Na koniec ujęcie, na którym wyraźnie już widać, z kim mamy do czynienia. To spojrzenie, zarost, koszula i mucha nie może należeć do nikogo innego.

Instagram

Które zdjęcie polityka zwróciło najbardziej Twoją uwagę i dlaczego? Swoją drogą podobał Ci się Janusz Korwin-Mikke w młodości?

Może Cię zainteresować

zamknij