×

Janusz Chabior wziął ślub. Jego wybranka jest młodsza od niego o 18 lat!

Janusz Chabior wziął ślub! Była żółta sukienka, kapelusz, trampki i… pizza dla gości weselnych. Nietuzinkowa uroczystość odbyła się w Klasztorze Kamedułów na Bielanach. Świadkiem aktora był kabareciarz Robert Górski.

Janusz Chabior wziął ślub

To była niezwykła uroczystość. Panna młoda w żółtej sukni, trampkach i dużym wianku na głowie. Pan młody w kapeluszu, prążkowanym garniturze i nonszalancko rozpiętej koszuli. Po ślubie odbyło się skromne wesele, a gości częstowano… pizzą!

W minioną sobotę Janusz Chabior i Agata Wątróbska powiedzieli sobie „tak”, co dumnie obwieścili na Instagramie. Zakochanych dzieli 18 lat różnicy, ale łączy miłość i pasja. Sądząc po zdjęciach para jest bardzo szczęśliwa!

Chabior oświadczył się w bardzo romantycznej scenerii. Zrobił to podczas wakacji w Corleone na Sycylii. W niespełna rok po tym wydarzeniu para jest już po ślubie. Uroczystość odbyła się w Klasztorze Kamedułów na Bielanach.

„To z mojej imprezy wyszli jako para”

Świadkiem popularnego aktora został Robert Górski. Nie bez przyczyny! Jak sam się pochwalił, to on przyczynił do szczęścia pary.

Oni byli dziś szczęśliwi, a ja jako świadek szczęśliwy i totalnie podjarany, bo to z mojej imprezy wyszli jako para. A dziś był nawet moment, że miałem gębę mokrą od łez

– napisał na Górski na Instagramie.

Kabareciarz nie zdradził jednak, czy stał się swatem z przypadku, czy też celowo zaaranżował to spotkanie.

Kim jest żona Janusza Chabiora?

Mimo sporej różnicy wieku, parę sporo łączy. Przede wszystkim wspólne pasje i zainteresowania.

38-letnia Agata Wątróbska jest utalentowaną aktorką. Ukończyła Akademię Teatralną w Warszawie, ale na swoim koncie ma współpracę z Teatrem im. J. Słowackiego w Krakowie, Teatrem Montownia oraz Teatrem Studio Buffo w Warszawie. Agata otrzymała nawet Wyróżnienie Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za rolę Maggie w przedstawieniu „Tańce w Ballybeg” na XXV Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Aktorka zagrała również w kilku popularnych serialach – „Przepis na życie”, „Na dobre i na złe”, czy „O mnie się nie martw”. Obecnie żonę gwiazdy „PitBulla” i „Świadka koronnego” możemy podziwiać w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.

Janusz Chabior wziąl ślub
Instagram
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij