×

Izabela Janachowska skrytykowała stylizację ślubną Meghan. Internauci wypomnieli jej wybór

19. maja odbył się bardzo ważny ślub nie tylko dla Brytyjczyków. Relację śledzili ludzie z całego świata, dzieląc się przy okazji na dwa obozy. Jedni zachwycali się kreacją Meghan Markle, a dla innych była ona zbyt skromna i nie pasowała przyszłej księżniczce.

Wielu 'ekspertów' skusiło się na ocenę tejże kreacji. Także na naszym polskim podwórku nie zabrakło komentarzy związanych z tym dniem. Ślub w rodzinie królewskiej jest bowiem wydarzeniem, które zawsze wzbudza ogromne emocje. Tak było i tym razem!

Kreacja Meghan Markle zdaniem Izabely Janachowskiej była…

Ostatnie lata w polskiej telewizji triumfy święcą programy o tematyce ślubnej. Bardzo popularne stały się formaty prowadzone przez Izabelę Janachowską – niegdyś tancerkę w „Tańcu z Gwiazdami”, a dziś żonę starszego o 27 lat milionera. 31-latka doradza w swoich programach, jak udekorować salę, zamówić orkiestrę, usadzić gości i ubrać parę młodą. Prowadzi także bloga z tematyką ślubną i wydaje się, że uważa się za ekspertkę w tejże dziedzinie. I to właśnie w wyżej wspomnianym blogu podzieliła się swoim zdaniem co do wyglądu Meghan Markle.

Krytyczne oko

Nie trzeba być ekspertem, żeby zauważyć, że kreacja źle się układała. Można było wręcz odnieść wrażenie, że kreacja była na księżną za duża- być może to efekt przedślubnego stresu i utraty kilku kilogramów. Zbyt szerokie rękawy brzydko się marszczyły, a tkanina na brzuchu nieestetycznie się pomięła tworząc nieciekawy efekt. W tej sukni piękna figura aktorki zupełnie straciła swój kształt. Kreacja nie podkreślała ani jej biustu, ani talii. Do tego wątpliwa jakość wykonania fryzury, którą aktorka ukryła pod spektakularnym welonem wyszywanym w kwiaty symbolizujące kraje Zjednoczonego Królestwa i bardzo oszczędny makijaż. Nie jestem pewna, czy nowa księżna wyglądała jeszcze naturalnie, czy już nieco niedbale? Odniosłam wrażenie, że cała stylizacja została trochę niedopracowana, a przecież diabeł tkwi w szczegółach i ratowała ją jedynie zjawiskowa uroda

Niektórym internautom makijaż Meghan także nie przypadł do gustu. Wielu grafików pokusiło się o edycję zdjęć i dodanie twarzy księżniczki nieco koloru. Czy takiego efektu oczekiwała Janachowska?

A post shared by Rachael Beauty (@rachaelbeauty) on

Ślub Izabeli i jej kreacja

Niemal cztery lata temu ekspertka od ślubów sama stanęła na ślubnym kobiercu. Jej kreacja była także szeroko komentowana, a wszystko za sprawą sukni, która dla wielu była zbyt pretensjonalna. Krytycznie oceniano także jej włosy, które wyglądały jak… peruka.

Zresztą sama Joanna Horodyńska w rozmowie z pudelek.pl powiedziała: „Fryzura naprawdę tragiczna. Było widać doczepiane włosy, było widać, że głowa jest ogromna. Jakby ktoś doczepił Izie nie jej głowę. Nie ma słowa, które może określić tę fryzurę!”. Czy zatem Izabela jest odpowiednią osobą do komentowania kreacji księżnej Sussex?

Komentarze internautów

Na blogu Izabeli Janachowskiej także znalazło się sporo komentarzy odnośnie tego, jak wyglądała Meghan i o dziwo, większość z nich jest bardzo pozytywna. Ludzie doceniają jej szyk i klasę, zaznaczając, że prosty krój dodaje jej tylko szyku i gracji.

A ja się pierwszy raz bardzo z Tobą Iza nie zgodzę :) Sukienka skromna, delikatna, a luźna pewnie dlatego, żeby miała komfort chodzenia/siedzenia/tańczenia. A i możliwe że panna młoda schudła przed samym ślubem. Gdy chodzi o fryzurę i makijaż, to właśnie nie każdy lubi wypicowane stylizacje, które często dodają lat ( Iza, na swoim ślubie miałaś makijaż który się bardzo postarzał- takie moje zdanie), a tutaj panna młoda chciała wyglądać naturalnie, świeżo, dziewczęco i myślę że taka się swojemu Harremu bardzo podobała, a cała reszta mało ważna

Moim zdaniem takie niedbałe fryzury z kosmykami czy lekkie makijaże są dużo lepsze niż ciężkie tony tapety i przerysowania jak to na polskim swojskim weselu bywa. Podobnie jak błyszczące niczym cygańska zmora bezy ślubne

Takie wymuszanie bycia gwiazdą na jeden dzień jest trochę dziwne:) lekki makijaż, włosy nieulizane

Czy zgadzacie się z Izabelą Janachowską?

Może Cię zainteresować

zamknij