×

Janachowska na wakacjach ze starszym mężem. Fani w szoku, ile płaci się w tym hotelu za dobę

32-letnia Izabela Janachowska znana jest wszystkim z „Tańca z Gwiazdami”, ale od kilku lat nie działa w tanecznej branży, a przerzuciła się na klimat weselny. Prowadzi kilka programów w stacji TVN, gdzie doradza parom młodym, jak się ubrać, gdzie wziąć ślub, jakie dekoracje są najlepsze i jak zaoszczędzić na dodatkach.

Sama kilka lat temu brała ślub ze starszym od siebie o 27 lat milionerem

Dziś przyznaje, że inaczej by się ubrała i założyła inne buty, ale samo wesele było jej spełnieniem marzeń. Nie można się temu dziwić, ponieważ w kuluarach mówi się, że Krzysztof Jabłoński wydał na nie ponad 300 000 złotych.

Na co dzień doradza kobietom, jak ubrać się do ślubu i nie przekroczyć domowego budżetu, a sama rozkoszuje się wakacjami w hotelu, gdzie doba kosztuje nawet 7000 złotych

Razem z mężem ślubna doradczyni wybrała się na Mauritius, a relacją dzieliła się z fanami w sieci. Pokazała luksusowy przelot samolotem z wydzielonymi dla każdego pasażera miejscami i hotelem, w którym ma spędzić najbliższe 12 dni.

Można powiedzieć: „Kto bogatemu zabroni?”, ale w świetle tego, czym na co dzień się zajmuje, niektórzy czują się zniesmaczeni

W sieci można trafić na komentarze, które nie są zbyt przychylne…

Radzi kupić sukienkę za 3 tysiące złotych, co nawet nie jest połową za dzień w tym hotelu. Jak można wierzyć takiej osobie?

Oj czepiacie się, ale faktycznie jej punkt widzenia różni się od naszego. Nigdy ni zrozumie szarego człowieka

Jej cały pobyt w tym hotelu to dobre wesele wielu z nas

Lubię ją, ale coraz częściej widzę markowe ciuchy, drogie noclegi. Tańsze to złe?

Co myślicie o takiej kwocie za wakacje?

Może Cię zainteresować

zamknij