×

Izabela Janachowska pokazała film z pierwszego tańca. Nigdy wcześniej tego nie robiła

Izabelę Janachowską na pewno wszyscy znamy z „Tańca z Gwiazdami”, gdzie prezentowała swój warsztat. Dziś tancerka jest mamą i żoną starszego o 27 lat Krzysztofa Jabłońskiego. Do tego prowadzi programy o tematyce ślubnej, dzięki którym stała się ekspertką w temacie. Jakiś czas temu pokazała fragment swojego wesela. Izabela Janachowska i pierwszy taniec równa się sukces? Ona sama mówi, że nie do końca, a wszystko przez… jej męża!

Izabela Janachowska i pierwszy taniec to dla wielu połączenie doskonałe. Jednak jej małżonek nie do końca jest zaznajomiony z technikami tańca

O tym, jak tańczę mogliście przekonać się już wielokrotnie, ale jak na parkiecie radzi sobie mój mąż? W najnowszym filmie na moim kanale YouTube poznacie prawdziwą historię naszego pierwszego tańca :)

W filmie, który tancerka opublikowała na swoim kanale na YouTube, wystąpił także jej mąż i razem opowiadają o tym, jak wyglądał ich pierwszy taniec i na co postawili

To dość wyjątkowa gratka dla fanów tancerki, ponieważ do tej pory Izabela niewiele pokazywała ze swojego dnia ślubu. Tym bardziej nagranie polecamy każdemu, kto lubi tę uroczą blondynkę.

A Ty jak wspominasz te chwile? Może chcesz się pochwalić swoim nagraniem?

Może Cię zainteresować

zamknij