×

Jakimowicz odniósł się do swoich słów pod wpisem Dominiki o rozwodzie. Był szczery do bólu

Tuż po tym, gdy Dominika Tajner-Wiśniewska opublikowała na swoim Facebooku post dotyczący rozwodu, Jarosław Jakimowicz napisał komentarz. Dodał otuchy i napisał, że już dawno powinno się to tak skończyć. Szybko cały wpis został usunięty, ale niestety Internet nie zapomina i nic w nim nie ginie…

W czasie jednej z ostatnich imprez dla celebrytów dziennikarz zapytał aktora „Młodych Wilków” o to, jak się odnosi do tej sytuacji i co myśli o rozwodzie Dominiki i Michała

Aktor na początku nie chciał się wypowiadać, ale szybko zmienił zdanie – być może pod wpływem silnych emocji. Dodał, że zna jego byłe żony i zdziwił się, że Dominika zdecydowała się na związek z kimś takim.

„Czterech dziennikarzy się do mnie odezwało, co ja miałem na myśli. No coś tam miałem na myśli. Później rozmawiałem z Dominiką”

Jarosław Jakimowicz zaczął delikatnie i wspomniał, że faktycznie coś napisał, ale nie powinien tego komentować. Jednak z biegiem trwania krótkiego wywiadu zaczął się coraz bardziej otwierać i w końcu zdradził, co myśli o byłych żonach Michała i o nim samym. Wywiad poniżej ?

Coś nam się wydaje, że jeszcze długo ta sprawa nie ucichnie…

Polecane

Może Cię zainteresować