×

Wiśniewski gra koncerty za pół ceny. Musi zarobić na rozwód i spłatę długów

Kilkanaście lat temu Michał Wiśniewski był jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Niestety czas nie był łaskawy dla piosenkarza. Coraz mniej osób ma ochotę na zobaczenie Wiśniewskiego na żywo.

Nie ma chętnych

Po rozpoczęciu solowej kariery, muzyk mógł żądać za swoje koncerty ogromnych pieniędzy. Na jednym występie zarabiał 30 tys złotych. Dzisiaj piosenkarz jest bardzo chętny, żeby dawać koncerty. Ale na jego nieszczęście, ludzie niekoniecznie chcą go słuchać. Dlatego jeśli chce zarabiać jak dawniej, musi grać dużo częściej.

Koncert co drugi dzień

Teraz za koncert zgarnia nie więcej niż 15 tys. To oznacza, że albo musi zacisnąć pasa, albo pogodzić się z napiętym grafikiem. Jeśli popatrzymy na daty wydarzeń, na których będzie śpiewał Michał widać, że jest bardzo zajęty. Do końca marca pozostało zaledwie 10 dni, a Wiśniewski ma w tym miesiącu jeszcze 5 koncertów. Mało który artysta występuje z taką częstotliwością.

Koncerty spłacają długi

„Fakt” dodarł do znajomego wokalisty, który wypowiedział się o jego stawkach:

Michał woli grać więcej koncertów za mniejszą kasę niż grać sporadycznie za wyższą

Dodatkowo trzeba pamiętać, że Wiśniewski nie może już liczyć na finansową pomoc Dominiki Tajner, skoro zdecydował się na rozwód. Dla muzyka każda złotówka jest zapewne na wagę złota, ponieważ media aż huczą o jego ogromnych długach.

Wybralibyście się na koncert Michała Wiśniewskiego?

Może Cię zainteresować