×

Jak znaleźć dziewczynę? Poradnik dla opornych i niezdecydowanych mężczyzn

Jak znaleźć dziewczynę? To jedno z najpopularniejszych pytań, jakie trafia do wyszukiwarki Google. Skoro tu trafiłeś to pewnie potrzebujesz porady, a mężczyzn będących w podobnej sytuacji, jak Ty, jest naprawdę wielu.

Jak znaleźć dziewczynę?

To jedno z najważniejszych zagadnień filozoficznych w XXI wieku. Znalezienie tej „jedynej” spędza niektórym sen z powiek, inni szukają całe życie i ciągle marudzą, że takowa nie istnieje. Dobra, koniec z żartami! Postanowiłem zebrać dla was kilka porad, które pomogą w tej kwestii.

Wasz wygląd to podstawa. Nie wyglądasz, jakbyś był figurą spod dłuta Archanioła Michała? Nie szkodzi, ale to nie oznacza, że nie możesz zadbać o swój wizerunek. Wyprasowane i czyste ubrania, wymodelowana fryzura czy umyte zęby – to podstawa. Dbanie o swój design daje jasny sygnał potencjalnej partnerce, że ma do czynienia z kimś poważnym.

Wasz charakter, to ważny element i większość z nas zapomina o tym, że nie mamy dopasowywać się do dziewczyny, tylko być po prostu sobą. Grasz w gry wideo, uwielbiasz pracować przy samochodzie, a może regularnie odwiedzasz strzelnicę? Nie ukrywaj tego, ale jeśli padnie pytanie o zainteresowania, po prostu wspomnij o tym. Nie oznacza to jednak, że masz prowadzić całą rozmowę na temat wału napędowego czy o Twoim ostatnim perfekcyjnym trafieniu za 10 punktów.

Jak znaleźć fajną dziewczynę? O tym pisano ogromne tomy męskich ksiąg, ale wszystkie zapewne się mylą. Nie ma złotej rady w tej kwestii. Czasem spotkasz kogoś wspaniałego wśród znajomych, w trakcie wyjścia do klubu albo przypadkiem zobaczysz na ulicy. Warto z dziewczyną, która wpadła ci w oko po prostu porozmawiać. Tylko błagam, nie używaj tekstów na podryw w stylu „bolało cię, jak spadłaś z nieba…”

Jak znaleźć dziewczynę przez Internet?

Wielu chłopaków zastanawia się, jak znaleźć dziewczynę na Facebooku? Jednak to ogólnoświatowy serwis społecznościowy, w którym nie każdy nastawiony jest na poznawanie nowych osób, a tym bardziej umawianie się. Zdecydowanie lepszym pomysłem będzie założenie sobie konta na jakimś portalu randkowym bądź aplikacji.

Za pomocą telefonu możemy rozmawiać z kobietami z całego kraju, a nawet świata. Uzupełnił swój profil zgodnie z jego poradami, dołączają zdjęcie. Nikt nie lubi rozmawiać z kontaktami „widmo”. Pamiętaj jednak, że to nie jest sklep, gdzie wybierasz sobie produkt. Każda kobieta zasługuje na szacunek, a żadna nie ma obowiązku z Tobą rozmawiać. Tylko i wyłącznie od Twoich wiadomości zależy czy spotkacie się na żywo.

Chcesz wiedzieć, jak szybko znaleźć dziewczynę? Najważniejsza zasada — nie kłam. Bajerowanie kobiety za pomocą drogiego samochodu, który nie istnieje, nie popłaca i nigdy nie przynosi pozytywnych skutków. Po pierwsze kłamstwo prędzej czy później wyjdzie na jaw. Po drugie zakrywasz swoją osobowość, stawiając jako priorytet zawartość portfela. O tym, że związek oparty na pieniądzach nie jest życiowy, przekonało się już tysiące facetów.

Musisz natomiast zachowywać podstawowe zasady kultury. Nie używaj wulgaryzmów, bo nie czynią Cię „bad boyem” a zwykłym chamem w Internecie. Zdjęcia przyrodzenia także nie powodują zwiększenia Twojej atrakcyjności w sieci. Tak dzieje się tylko w filmach pornograficznych, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Bez względu na to, czy chcesz znaleźć dziewczynę w Internecie, czy w realu – powyższe zasady są niemal identyczne. Nie rób z siebie idioty, jeśli z tej relacji ma wyniknąć coś więcej.

Jak znaleźć dziewczynę będąc nieśmiałym?

Nieśmiałość u facetów może objawiać się na różne sposoby. Jedni udają chuliganów, inni symulują niedostępnych, a kolejni wycofują się do swoich pokoi, aby „grać w grę”. Podstawowym krokiem w tej sprawie jest zmiana podejścia do samego siebie. Zadaj sobie proste pytanie: czemu nie chcesz być w związku lub czego się boisz?

Nie chodzi o to, abyś zaczął się żalić nad sobą, tylko porządnie zastanowił, jakim jesteś facetem. Przekraczanie granic jest naturalnym elementem rozwoju człowieka i strach nie może Cię powstrzymywać. Możliwe, że boisz się wyśmiania, krytyki bądź otrącenia. To naturalnie i nie masz się czego bać. Pamiętaj, że nawet przykre doświadczenia niosą ze sobą bagaż doświadczeń. Nigdy też nie wiesz, czy Twoja nieśmiałość nie będzie atrakcyjna dla potencjalnej partnerki. Trzeba spróbować, bo warto.

Poszukując tej jedynej bądź sobą i zachowuj się jak prawdziwy facet — zawsze szanuj drugą osobę.

, porady.sympatia.onet.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij