×

Jak znaleźć chłopaka w szkole lub w Internecie? Sprawdzone rady

Jak znaleźć chłopaka? Naukowcy są zgodni co do tego, że samotność nie jest przeznaczeniem człowieka. Żeby znaleźć drugą połówkę, trzeba się czasami długo naszukać. Dzięki naszym radom dowiesz się, jak znaleźć chłopaka w szkole, a jak przez Internet. Podpowiemy, jak znaleźć idealnego chłopaka na fb i w realu. Mamy na to sprawdzone sposoby.

Jak znaleźć idealnego chłopaka?

Najpierw musisz zadać sobie pytanie, czy chcesz dowiedzieć się – jak szybko znaleźć chłopaka, czy jak znaleźć idealnego chłopaka? Ten drugi przypadek wymaga więcej zachodu, ale jest go wart.

Chłopak, na którego jedna dziewczyna nie zwróci uwagi, dla innej może okazać się tym wymarzonym. Dlatego przy wyborze lepiej nie kierować się opinią koleżanek, tylko polegać na własnej. A już na pewno można bez żalu zrezygnować z kupowania poradników typu: jak być atrakcyjną dla mężczyzny. Jeśli musisz udawać kogoś innego, żeby przyciągnąć uwagę chłopaka, to lepiej w ogóle nie zawracać sobie nim głowy.

Jak znaleźć idealnego chłopaka? Przede wszystkim bądź sobą i bądź dumna z tego, kim jesteś. Piękno wewnętrzne jest ważniejsze od zewnętrznego, bo nie przemija. Zamiast zadręczać się kompleksami, doceniaj swoje zalety. Pewność siebie przyciąga ludzi jak magnes i znacząco podnosi atrakcyjność w oczach innych. Nie mów za dużo. Warto zawczasu sprawdzić, czy w towarzystwie kandydata na chłopaka czujesz się komfortowo nic nie mówiąc, czy też przedłużające się milczenie wprawia się w zakłopotanie.

Jak znaleźć chłopaka w szkole?

Szkoła wydaje się najłatwiejszym miejscem, w którym można znaleźć miłość. Bez względu na to, czy zastanawiasz się – jak znaleźć chłopaka w liceum, czy w podstawówce. Ostatecznie właśnie tam spędzacie najwięcej czasu. Jednak umawianie się z kimś z tej samej szkoły zazwyczaj wywołuje plotki.

Chcesz znaleźć chłopaka w szkole? Najpierw sprawdź, czy i jak duży wpływ mają na niego koledzy. Przecież nie chcesz, żeby z nimi o Tobie plotkował, albo, co gorsza, brał sobie do serca ich opinię na twój temat. To samo dotyczy Twoich koleżanek. Zawsze istnieje ewentualność, że wasz związek będzie im z różnych powodów nie na rękę, a może nawet spróbują w nim namieszać.

Związek w szkole, do której oboje chodzicie, da się utrzymać, ale liczcie się z możliwymi komplikacjami.

Jak znaleźć chłopaka w Internecie?

W czasach pandemii koronawirusa, znalezienie chłopaka przez Internet jest jedyną możliwością. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Internet sprzyja udawaniu. Nawet zachowując zasady bezpieczeństwa w sieci i pewność, że nasz rozmówca nie ma żadnych złych zamiarów, czasem zapędzamy się w autokreacji.

Dlatego warto przestrzegać podstawowej zasady: chcesz znaleźć idealnego chłopaka w Internecie? Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Nawiązując kontakt, bądź szczera, pewna siebie, opowiedz trochę o swoich pasjach i zainteresowaniach, zapytaj chłopaka, czy je podziela.

Nie przytłaczaj go słowami. W końcu chodzi o to, żeby zainteresowanie było wzajemne i żebyście dowiedzieli się jak najwięcej o sobie nawzajem. Warto mieć pod ręką listę pytań, które chcesz mu zadać, żeby ustalić, jaką ma osobowość i zainteresowania. Dzięki temu dowiesz się, czy w ogóle pasujecie do siebie. Pamiętaj, żeby zadawać pytania tonem towarzyskiej rozmowy, a nie jakbyś prowadziła egzamin.

Warto, by wśród nich znalazło się pytanie o poprzednie związki. To da ci wyobrażanie o tym, czy chłopak jest stały czy zmienny w uczuciach, a także, jak wypowiada się o swoich byłych dziewczynach: grzecznie i z sympatią czy chamsko i wulgarnie. Jeśli to drugie, to lepiej sobie od razu odpuścić. Jest duża szansa, że za kilka miesięcy równie niemiło będzie wypowiadał się o Tobie.

Jak znaleźć chłopaka na fb?

Obecnie jest wiele internetowych portali randkowych, czy aplikacji, w których można założyć swój profil i wyszukiwać partnera ustalając kryteria. Zdarza się jednak tak, że przypadkiem poznajemy kogoś w „zwykłych” serwisach społecznościowych.

Jeśli uważasz się za szczęściarę, możesz po prostu wpisać jakieś imię i nazwisko, które przyjdzie Ci do głowy, a później wysłać wiadomość do „wybranka”. To jednak metoda chybił-trafił, więc nie gwarantuje sukcesu.

Stosując nasze rady przekonasz się, że znalezienie chłopaka wcale nie jest trudne. Warunkiem jest wzajemna szczerość i autentyczność. Tylko wtedy dowiecie się, czy macie szanse na szczęśliwy związek.

Źródła: polki.pl, www.ofeminin.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij