×

Jak zagadać do chłopaka? Dzięki tym wskazówkom unikniesz wpadki

Jak zagadać do chłopaka? Izolacja w domu nie oznacza, że musisz zrezygnować z życia uczuciowego. Istnieje ogrom możliwości dzięki, którym bez wychodzenia z domu poderwiesz obiekt swoich westchnień. Mamy też rady dzięki, którym w naturalny sposób zapoznasz się z kim tylko zechcesz.

Jak zagadać do chłopaka, którego nie znam?

Metod, które umożliwią nam poderwanie płci przeciwnej jest tak wiele, jak ludzi. Każdy inaczej wyobraża sobie idealny sposób zapoznania. W dzisiejszych czasach metoda bezpośredniego kontaktu większości może wydawać się dziwna, ale niekiedy warto postawić na tradycyjne rozwiązania – zwyczajnie podejść i się przedstawić. Nadal zastanawiasz się, jak zagadać do chlopaka?

Odwaga i pewność siebie z pewnością mu zaimponują, a wtedy rozmowa potoczy się naturalnym torem. Jeżeli jednak obawiasz się zbytniego odkrycia własnych uczuć już na początku znajomości, warto poprosić o pomoc np. wspólnego znajomego, który zapozna was ze sobą. Wówczas unikniesz podejrzenia ze strony chłopaka, że jesteś napaloną „psychofanką”.

Cóż, niestety bezpośrednia zaczepka w XXI wieku bywa często pojmowana jako objaw dziwactwa lub kojarzy się z szeroko pojmowanym molestowaniem seksualnym. Dzieje się tak, ponieważ nawet zwykłe pytanie np. o wiek może być odbierane w kontekście erotycznym. Jeżeli zależy Ci na tym, aby uniknąć nieporozumień, zastanów się wcześniej o czym chcesz porozmawiać z przyszłym znajomym i rozważ możliwości tego, jak potoczy się rozmowa. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie odniesie wrażenia, że zaczepiasz go tylko w jasno określonym celu.

Jak zagadać do chłopaka przez FB lub Tindera?

Najbardziej naturalnie byłoby zagadać do chłopaka w szkole, jednak gdy to niemożliwe (chociażby z powodu przerwy wakacyjnej), to w zawiązywaniu znajomości z facetami może Ci pomóc Facebook. Kilka lat temu portal wprowadził nawet aplikację Facebook Dating, która służy umawianiu się na randki z nieznajomymi. Opcja ta jest bardzo podobna do popularnego Tindera. Narzędzia są dostępne, więc pora przejść do działania.

Jak w takim razie rozpocząć konwersację z nieznajomym? Jak zagadać do chłopaka, który mi się podoba? Tutaj najlepiej sprawdzą się teksty typu: „Czy lubisz kino akcji?”, „Co sądzisz o postawie Platona do życia” czy „Wolisz whisky z colą czy bez?” Dzięki oryginalności zapobiegniesz sytuacji, w której chłopak uzna Cię za internetową akwizytorkę czy spamerkę, od których aż roi się w mediach społecznościowych.

Na pewno zaintryguje go nietypowe pytanie i bez chwili zwłoki zdecyduje się nawiązać z Tobą konwersację. Jeżeli Twój wymarzony mężczyzna ma odblokowane konto na Facebooku, to w wyborze odpowiedniego tematu do rozmów pomogą Ci informacje na jego profilu. Sprawdź, jakiej muzyki słucha, jakimi sportami się interesuje i dokąd lubi podróżować. Ta wiedza pozwoli Ci tak pokierować rozmową, aby wzbudzić jego zainteresowanie.

Jeśli zapyta Cię, dlaczego do niego napisałaś, możesz odpowiedzieć, że jego profil pojawił się w propozycji znajomych, których możesz znać i chciałaś zweryfikować, czy rzeczywiście się znacie. Oczywiście musi to być prawda, w przeciwnym razie próba podrywu może zakończyć się niepowodzeniem. Z tą wiedzą zapoznanie się z każdym pójdzie, jak z płatka!

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować