×

Jak wygląda syn Alicji Bachledy-Curuś? Aktorka w końcu pokazała twarz chłopca

Alicja Bachleda-Curuś (36 l.) od narodzin dziecka bardzo dbała o jego prywatność. W końcu, po latach skrywania twarzy syna, jego wizerunek poznały media na całym świecie. Wszystko za sprawą fotografii dodanych przez gwiazdę na Instagramie.

Skrywany wizerunek

Alicja Bachleda-Curuś jest matką 10-letniego Henry’ego Farrella, którego ojcem jest aktor Colin Farrell. Para poznała się w 2009 roku na planie filmu „Ondine”. Niemal momentalnie połączył ich romans, a aktorka zaszła w ciążę.

[wp_quiz=”522″]

Bachleda-Curuś od samego początku chroniła prywatność dziecka i za wszelką cenę starała się zachować w tajemnicy jego wizerunek. Do pewnego momentu jej działania były skuteczne. Jednak, pomimo starań aktorki do sieci co rusz trafiały fotografie Henry’ego w towarzystwie ojca. 

Podstępny Instagram

Mieszkająca na co dzień w Los Angeles, Alicja Bachleda-Curuś, prawdopodobnie przypadkowo opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widoczny jest Henry. Co ciekawe, tym razem jego oczy nie zostały „zapikselowane”.  Dotychczas aktorka udostępniała w mediach społecznościowych wyłącznie własne zdjęcia, lub takie na których twarz Henry’ego nie była widoczna. Tym razem było inaczej. Czy gwiazda to zaplanowała?

Chociaż zdjęcia zostały wykonane w słabym oświetleniu, a obiektyw przysłoniły spadające płatki śniegu, wyraźnie można zobaczyć twarz dziecka. Zdjęcia zostały wykonane w śnieżnym parku rozrywki w Los Angeles, gdzie sztucznego śniegu jest pod dostatkiem. Widać, że syn Alicji jest zachwycony dostępnymi atrakcjami i bardzo cieszy go śnieżny krajobraz. Z pewnością oboje spędzili tam czas w niezapomniany sposób.

Internauci śledzący nowości udostępniane przez aktorkę nie skomentowali w żaden sposób zdjęć jej dziecka. Większość osób zachwycała się śniegiem, żałując że w Polsce jeszcze nie sypie. Wkrótce okaże się, czy gwiazda zdecyduje się dzielić z fanami większą ilością zdjęć syna. W ostatnim czasie dużo mówi się na temat polskich gwiazd, takich jak Ewa Farna, Joanna Krupa czy Weronika Rosati, które chętnie pozują z dziećmi i w oparciu o nie budują własną karierę zawodową. 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować