×

Wybieliła zęby, pijąc własne mleko? Wideo 21-letniej matki podbiło sieć

Tiktokerka wybieliła zęby pijąc własne mleko? Gdy fani dopytywali, w jaki sposób dba o urodę i co robi, by mieć białe zęby, kobieta udzieliła zaskakującej odpowiedzi. Filmik, na którym Amba m.in. wypija własne mleko, obejrzały już miliony internautów. Nie wszystkim spodobało się to, co zobaczyli.

Jak wybielić zęby w domu? Nietypowy sposób

Jak wybielić zęby w domu? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu internautów. Niewłaściwe wybielanie jest groźne dla zębów i dziąseł. Co więcej, efekt bywa bardzo nienaturalny. Dlatego wielu z nas poszukuje alternatywnych i bezpiecznych metod wybielania zębów.

Tiktokerka Amba udziela się w sieci od niedawna, ale zyskała już grono wiernych fanów. Ci często proszą ją o rady i pytają, w jaki sposób dba o urodę. Chociaż Amba ma dopiero 21 lat, jest już matką… czwórki dzieci. Nie ukrywa też, że marzy o ponownym powiększeniu rodziny. Z ojcem swoich dzieci Amba związała się jako 14-latka. Rok później już starała się o dziecko. Jej rodzice nie byli tego świadomi.

Wbrew pozorom Amba nie żałuje decyzji o przedwczesnym macierzyństwie. Jak twierdzi, czuje się szczęśliwa, a rola matki daje jej spełnienie.

Czy własne mleko wybiela zęby?

O osobliwym podejściu Amby do tematów związanych z macierzyństwem świadczy, chociażby fakt, w jaki sposób 21-latka wykorzystuje mleko z piersi. O tym, jaki wpływ na zdrowie maluszka ma mleko mamy, powiedziano już wiele. Ale Amba próbuje udowodnić, że mamy powinny wykorzystywać mleko także dla siebie.

Tiktokerka przyznała, że wykorzystuje mleko, by pozbyć się cieni pod oczami. Dzięki temu, choć opiekuje się czwórką dzieci, nigdy nie wygląda na zmęczoną. Dodatkowo przemywa swoim mlekiem twarz.

Amba wykorzystuje też mleko do spryskiwania włosów, dzięki czemu są bardziej błyszczące. 21-latka nakłada również mleko z piersi na szczoteczkę i „myje” nim zęby. Twierdzi, że dzięki temu może się cieszyć śnieżnobiałym uśmiechem.

Zdaniem 21-letniej mamy picie własnego mleka to także doskonały sposób na to, by mieć więcej energii do działania. A żeby nie być gołosłowną, Amba postanowiła pokazać użytkownikom TikToka, jak pije mleko z piersi.

Film obejrzało już ponad trzy miliony internautów. Niektórzy krytycznie wyrażają się o tym, co zobaczyli. Ale niektóre mamy piszą, że same wykorzystają metodę 21-latki.

@ambaslifebackupbackup the answer to everything #breastfeedingislegal ♬ Before I Knew It – Mason Ramsey

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), TikTok

Może Cię zainteresować