×

Sposób, w jaki zaciskasz pięść, zdradza Twoje cechy osobowości. Niebywałe, ale u mnie się sprawdziło!

Choć może Ci się wydawać to bez znaczenia – sposób, w jaki ściskasz pięść wiele mówi o Twoich cechach charakteru. Nie tylko zdradza nas mimika, gesty i ruch – układ dłoni ma także spore znaczenie.

Najpierw odpowiedz sobie sam na pytanie:

„Jak ściskasz pięść?”

Zapamiętaj odpowiedź i przejdź dalej.

Koniecznie daj znać w komentarzu, czy w Twoim przypadku wszystko się sprawdziło.

scisnieta piesc (1)

1. Jesteś prawdziwym altruistą

Masz tendencję do tego, aby pomagać ludziom, nawet jeśli sam na tym tracisz. Jesteś ciekawy świata i cały czas chcesz czerpać nową wiedzę i doświadczenie. Jesteś bardzo energiczny i trochę niecierpliwy. Ludzie tacy jak Ty uwielbiają przygody, ale z drugiej strony chcesz także czuć się bezpiecznie w otoczeniu kochających osób. Potrzebujesz uznania i akceptacji, ponieważ często można spotkać ludzi, którzy wykorzystują Twoją dobroć. Jednak solidny rdzeń wewnętrzny nie pozwala Ci się złamać, a nawet zrezygnować z kontaktu z innymi. Nadal będziesz bronić słabszych – jedynie zmieni się to, że będziesz ostrożniejszy.

scisnieta piesc (2)

2. Jesteś kreatywną osobą

Jesteś otwarty i ludzie do Ciebie lgną. Znajomi kochają Cię za szczerość i dobre wskazówki. Jesteś pewny siebie, sumienny i masz silne poczucie własnej wartości, co sprawdza się genialnie na stanowiskach liderów. Niestety tak bardzo boisz się porażki, że hamuje Cię to w podejmowaniu odważnych decyzji. Do działania motywują Cię słowa uznania. Ale najważniejsze jest to, abyś nigdy nie tracił wiary w siebie – nawet jeśli ludzie mówią inaczej. Dlatego też całkiem możliwe, że będą kręcić się wokół Ciebie ludzie, którzy będą zazdrościć Ci sukcesu.

scisnieta piesc (3)

3. Jesteś niezwykle uroczą osobą

Jesteś dowcipny i elokwentny, ale nieco nieśmiały, i dlatego te pierwsze cechy nie zawsze są w pełni widoczne. Z tego powodu wiele osób uważa, że jesteś małomówny i niechętnie udzielasz się w rozmowie. Do tego jesteś pedantyczny i uważnie zastanawiasz się zanim coś zrobisz, co niestety może doprowadzać do stanów lękowych i niepokoju. Masz plan i dążysz do niego, ale w sposób, który nie zakłócałby Ci Twojej wewnętrznej harmonii. Twoi najbliżsi czują się z Tobą bardzo komfortowo. Czasem jest Ci źle, że nie jesteś w stanie zaspokoić wszystkich rozmówców i ludzi, których dopiero, co poznałeś. Ale nie bierz sobie tego do serca, po prostu musisz bardziej wrzucić na luz, a sam zobaczysz, że ludzie, którzy byli do Ciebie nastawieni sceptycznie, zmienią szybko zdanie.

scisnieta piesc (4)

Może Cię zainteresować

zamknij