×

Spójrz na ten obrazek duszy. To, co zobaczysz, ujawni jak postrzegasz świat

Obrazek duszy pozwoli na ocenienie tego, jak postrzegasz świat. Co dojrzysz pierwsze? Tylko bądź szczery sam ze sobą i nie próbuj oszukiwać!

Obrazek duszy

Ten niezwykły obrazek wykorzystuje głębię oraz elementy psychologii. To, co dojrzymy pierwsze ma świadczyć o tym, w jaki sposób postrzegamy pewne aspekty w naszym życiu. Zawiera w sobie 4 różne elementy. Przyjrzyj się i powiedz głośno, co zauważyłeś w pierwszej kolejności.

Warto jednak być szczerym w tym zadaniu i nie szukać na siłę wszystkich elementów. Pozwól, aby umysł skupił się tylko na jednym elemencie, zapamiętaj go i przejdź do sekcji poniżej.

Teraz przejdź do poniższych opisów i sprawdź, czy obrazek odgadnął Twoje podejście do życia.

Ogrodzenie

To dość wymowny element. Boisz się ludzi, dlatego odgradzasz się od innych i z góry zakładasz, że każdy chce cię skrzywdzić. Zaufanie przychodzi ci z ogromną trudnością, co utrudnia nawiązywanie relacji międzyludzkich. Bądźmy szczerzy – niczego tak się nie boisz, jak możliwości, że ktoś może cię zranić.

Łódka

Masz bardzo wysokie wymagania względem innych. Dlatego obrazek łódki znajduje się tak wysoko. To powoduje, że niejednokrotnie ludzie odchodzą od ciebie, bo nie pasują do twojego „idealnego świata”. Warto jednak patrzeć na świat bardziej realnie i nie tworzyć nierealnych wymogów. Zwłaszcza, gdy sam od siebie ich nie wymagasz.

Mężczyzna

Upadający mężczyzna reprezentuje najgorsze kompleksy wobec samego siebie. Uważasz się za najgorszą istotę ludzką (albo po prostu masz niską samoocenę), przez co masz negatywne stosunki z otoczeniem. Uważasz, że nikt nie zaakceptuje twoich wad, całkowicie pomijasz swoje zalety. Może warto skończyć z samobiczowaniem i odważyć się żyć bardziej pewnie?

Czaszka

Urodzony pesymista. Całe życie postrzegasz jako serie klęsk i porażek, nawet nie próbujesz spojrzeć na pozytywne rzeczy. Nawet jeśli masz dobry okres, ale spotka cię coś złego, patrzysz tylko na negatywy. Relacje z innymi zawsze postrzegasz jako coś niewłaściwego i nie potrafisz dostrzegać zalet posiadania przyjaciela lub kogoś bliskiego.

Czy obrazek duszy sprawdził się wobec twoich odczuć?

Źródła: www.papilot.pl
Fotografie: Pinterest

Może Cię zainteresować