×

Ta dziwna para wydała ponad milion złotych na operacje plastyczne, aby wyglądać jak Barbie i Ken!

Kiedy dorastaliśmy, często powtarzano nam, że o marzenia należy walczyć i je realizować. Jeśli mieliśmy szczęście, nasi rodzice bardzo w tym pomagali, ale oczywiście nie zawsze tak jest. Nie brakuje historii artystów, których rodzice uważali, że tylko praca w konkretnych zawodach zapewni im szczęśliwą przyszłość. Jednak nic nie zastąpi tego, co kochamy, więc dlaczego nie odrzucić takiego myślenia i po prostu realizować swoje pasje bez względu na konsekwencje?

Niektóre marzenia są łatwe do zrealizowania, a z innymi jest nieco gorzej. Do takich marzeń można zaliczyć upodobnienie się do innej postaci, tym bardziej jeśli jest ona lalką… Właśnie taki cel obrała sobie pewna francuska para.

Anastacia Reskoss kocha lalki Barbie od zawsze

Jej kolekcja liczy ponad 100 lalek. Z biegiem czasu doszła jednak do wniosku, że to za mało. Będąc w liceum postanowiła przenieść swoje zamiłowanie na kolejny etap…

Barbie Fashionistas Collection #barbie #doll #dolls #mattel #fashionistas #collection #teresa #raquelle #summer #nikki #artsy #sporty #glam #sweety #cutie #sassy #ken #ryan #maledollcollector #guydollcollector #gaydollcollector

Mówiąc prościej… Chciała wyglądać jak Barbie

Jako nastolatka nie podobała się sobie, uważała że jest zbyt blada. Niedługo potem zdała sobie sprawę, że idealnym wzorem do naśladowania będą „doskonale opalone” Barbie.

Źródło: News Dog Media

Zdecydowała, że ​​przy pomocy operacji plastycznych sprawi, że będzie wyglądać jak Barbie

Miała wtedy 18 lat, przeszła operację nosa i powiększania piersi, które kosztowały jej rodziców $10,000. Opiekunowie Reskoss popierają jej plany i bardzo spodobał im się wynik operacji nosa. Byli mniej podekscytowani pomysłem powiększania piersi, ale nie byli w stanie odwieść jej od zabiegu.

Źródło: News Dog Media

Jak Anastacia wyglądała po operacji? Zobaczcie sami.

Polecane

Może Cię zainteresować