×

Ma 22 lata i twierdzi, że wygląda jak Barbie. Przez swoje nagrania w sieci zarabia krocie

Co jakiś czas dochodzą do nas informacje o kolejnych osobach, które są w stanie zrobić wszystko, aby upodobnić się do swoich idoli, a także fikcyjnych postaci. W przypadku tych drugich największym powodzeniem cieszy się lalka Barbie, która dla wielu kobiet jest ideałem piękna. Niewiele wspólnego ma jednak z naturalnym wyglądem, dlatego każda kobieta, która próbuje się do niej upodobnić, poddaje się licznym operacjom plastycznym.

Jedną z nich jest 22-letnia Jade Lyne z Wielkiej Brytanii, która wydała fortunę, by coraz mniej przypominać żywą istotę. Wszystko wskazuje na to, że jej się to udało!

Operacje, które przeszła 22-latka

Jade jest w stanie zrobić wszystko, aby jak najbardziej upodobnić się do Barbie. W tym celu przeszła już zabieg powiększenia piersi, regularnie wstrzykuje sobie wypełniacze w usta, farbuje włosy, a dzień bez solarium jest dla niej dniem straconym.

Sposób na zarobek

22-latka jest święcie przekonana, że będzie plastikowa aż do końca swoich dni i ma ku temu swoje powody. Jak się okazuje Jade znalazła swoją niszę, przez co jako wirtualna dziewczyna do towarzystwa zarabia naprawdę kolosalne pieniądze. Zarabia bowiem na tym, że widzowie po drugiej stronie ekranu płacą jej za prywatne transmisje, podczas których 22-latka pali papierosy, pokazuje stopy, pośladki, a także rozbiera się do bielizny.

Wydalibyście pieniądze na to, aby zobaczyć stopy Jade?

Może Cię zainteresować

zamknij