×

Została oskarżona na basenie, że straszy dzieci tym, co ma na brzuchu. Poczuła się jak potwór…

U Jade Hughes zdiagnozowano wrzodziejące zapalenie jelita grubego w wieku 17 lat. Ból i dyskomfort był tak wielki, że dziewczyna godzinami zwijała się z bólu.

Po latach tortur fizycznych i emocjonalnych, Jade zdecydowała się na poważną operację. Jej jelito grube zostało usunięte i zastąpione stomią oraz specjalnym woreczkiem. Dzięki temu zabiegowi Jade mogła prowadzić normalny tryb życia i być aktywna. Jednak dziewczyna i próba normalnego życia zostały upokorzone w miejscu publicznym.

Mimo specjalnej torebki przymocowanej do ciała dziewczyny, odważnie wybrała się do miejscowego klubu pływackiego. Tam została oskarżona o „straszenie” dzieci.

jade (1)

Dla Jade bóle brzucha były nie do wytrzymania. Wszystko zaczęło się, gdy miała 17 lat. Po zdiagnozowaniu wrzodziejącego zapalenia jelita, Jade musiała podjąć trudną decyzję, by poddać się operacji usunięcia jelita.

jade (2)

Po zabiegu, Jade miała przymocowaną torebkę do ciała. 23-latka by uczcić odzyskaną swobodę postanowiła wybrać się na basen.

Tego co ją tam spotkało absolutnie się nie spodziewała. Kobieta upokorzyła ją przed wszystkimi, mówiąc, że dziewczyna nie powinna pokazywać się na basenie. Początkowo oszołomiona Jade nic nie odpowiedziała, ale po chwili kobieta dodała:

„Dobrze wiesz, że takie coś nie powinno być wystawiane na basenie. To nie jest miły widok dla małych dzieci, tylko je straszysz.”

jade (3)

Oprócz tego, że kobieta rzucała przykre uwagi pod adresem Jade i narzekała na ten temat do ratownika, dziewczyna mogła swobodnie pływać. Jednak Jade poczuła się upokorzona i jej chęci do świętowania zniknęły.

jade (4)

„Ta kobieta nie miała pojęcia przez co przeszłam przez ten czas. Na szczęście dla mnie kocham moją torebkę i moje ciało. Dzięki temu mogę normalnie żyć. To sprawia, że jestem aktywna i mogę powrócić do normalnego życia.” – mówi Jade

jade (6)

W zeszłym roku Jade poślubiła Willa. Swoją pewność siebie i radość życia zawdzięcza bezwarunkowemu wsparciu i zaufaniu do męża. Will wspierał ją w trudnych chwilach.

jade (5)

Jade dzieli się swoją historią, by zachęcać inne dziewczyny, aby nie wstydziły się swojego ciała.

„Ludzie zawsze cię będą oceniać, zawsze zrobią coś co cię zasmuci. Dziewczyny, kochajcie siebie! Chude, grube, z bliznami czy workami na kał. Kochajcie siebie i swoje ciała!”

Może Cię zainteresować

zamknij