×

Jacek Kurski miał wypadek! „Widziałem, że nagle ktoś w niego wjechał”

Jacek Kurski miał wypadek podczas szaleństw na stoku we Włoszech. „Wyglądało to groźnie” – mówi jeden ze świadków zdarzenia. Nie obyło się bez interwencji lekarza.

Beztroski wypoczynek na nartach we Włoszech zakończył się fatalnie

Jacek Kurski ma ostatnio dobrą passę, zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym. Prezes TVP niedawno wziął ślub z Joanną, pracownicą zarządzanej przez niego stacji. W ubiegłym roku na świat przyszła ich córka Anna Klara.

Kurski wydaje się być bardzo szczęśliwy i każdą wolną chwilę poświęca żonie oraz córeczce. Tym razem zabrał swoje ukochane kobiety do włoskiego kurortu Cortina L’Ampezzo w Dolomitach, gdzie spędzają ferie zimowe i cieszą się swoim towarzystwem.

Prezes Kurski uwielbia jazdę na nartach. To pasja, którą pielęgnuje już od 6. roku życia i każdą okazję wykorzystuje, by wyjechać w góry. Ośrodek Cortina L’Ampezzo, nazywany też „Królową Dolomitów”, jest jednym z najbardziej luksusowych ośrodków narciarskich w Europie. Zamożnych turystów przyciągają nie tylko kilometry tras narciarskich, ale i drogie butiki oraz eleganckie restauracje.

Niestety beztroski wypoczynek Kurskiego w Dolomitach przerwało nieoczekiwane wydarzenie.

Jacek Kurski miał wypadek. Konieczna była interwencja lekarska

Jacek Kurski to doświadczony narciarz, ale na stoku, oprócz umiejętności, trzeba też mieć trochę szczęścia. Zabrakło go prezesowi TVP, który podczas szaleństw w Cortina L’Ampezzo miał groźnie wyglądający wypadek. Jak informuje „Super Express”, w pewnym momencie wjechał w niego inny narciarz.

Wyglądało to groźnie. Widziałem, że nagle ktoś w niego wjechał, a on chciał uniknąć zderzenia z innym narciarzem, chyba dzieckiem i upadł. Wszystko działo się bardzo szybko

– opisuje świadek zdarzenia w rozmowie z „Super Expressem”.

Jak donosi znany tabloid, nie obyło się bez interwencji lekarzy. Jacek Kurski ma lewą rękę w gipsie, na szczęście nie przeszkodziło mu to w korzystaniu z reszty ferii. Informatorzy tabloidu, którzy również wypoczywali w Cortina L’Ampezzo, przesłali „Super Expressowi” zdjęcia, na których widać, jak prezes Kurski spaceruje po malowniczej okolicy z żoną i córeczką.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij