×

Niesłysząca Iwona Cichosz z „Tańca z Gwiazdami” wzięła ślub. Wyglądała obłędnie!

Iwona Cichosz, sensacja siódmej edycji „Tańca z Gwiazdami”, właśnie wzięła ślub. Miss Świata Niesłyszących wyglądała naprawdę zjawiskowo. Jej wybrankiem jest Norweg, Truls Yggeseth. Gwiazda podzieliła się z fanami zdjęciami z tego wspaniałego dnia. Zachwytom nie było końca.

Skradła serca w „Tańcu z Gwiazdami”

Iwona Cichosz zdobyła popularność dzięki występowi w siódmej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Jest świetnym przykładem na to, że nie można poddawać się mimo ograniczeń i przeciwności losu.

29-latka szybko zaskarbiła sobie sympatię widzów. Cała Polska zachwycała się tańcem niesłyszącej Miss Świata 2016. Teraz widzowie mogą oglądać Iwonę Cichosz w serialu „Leśniczówka”.

Iwona Cichosz wzięła ślub z wieloletnim partnerem z Norwegii

Ze swoim partnerem 29-latka zaręczyła się dwa lata temu, a teraz stanęli na ślubnym kobiercu. Jej wybranek również jest niesłyszący. Para poznała się w 2016 roku na finale konkursu Miss Świata Niesłyszących.

Mężczyzna walczył o jej uczucie

Początkowo Iwona była pewna, że Truls nie jest w jej typie, a znajomość nie przetrwa. Jednak po miesiącu przyjechał do Polski, żeby zawalczyć o jej uczucie:

Przyleciał do Polski i wywalczył sobie dostęp do mojego serca. A mnie zdobyć niełatwo. Jest inteligentny, ma poczucie humoru, można z nim bawić się, wygłupiać, rozmawiać na poważne tematy. Jest taki, jakiego chciałam

W jednym z wywiadów Iwona opowiedziała, że Norweg bardzo dobrze czuje się w naszym kraju:

Lubi Polskę, tutaj też może pracować, zdalnie, bo ma własną firmę i międzynarodowych klientów. Niedawno powiedział mi, że w Norwegii nie czuje się jak u siebie, że tutaj jest jego miejsce

Iwona Cichosz wzięła ślub i pochwaliła się cudownymi zdjęciami

Zdjęcia ze ślubu pojawiły się zarówno na profilu Trulsa i Iwony. Wprost nie możemy się na nie napatrzeć i nie jesteśmy w tym sami.

Fani są zachwyceni tym, jak prezentowała się Iwona w jednym z najważniejszych dni swojego życia. W komentarzach nie zabrakło komplementów i życzeń szczęścia na nowej drodze życia:

Moja ulubiona para ❤️ Ogromu niekończącej się miłości dla Was

Cudownie ❤️ Wszystkiego Najcudowniejszego ❤️

WSZYSTKIEGO najlepszego z okazji ślubu Iwonko w nowej drodze!

My również dołączamy się do życzeń ?!

Może Cię zainteresować

zamknij