×

Pies bacznie obserwował dziewczynkę bawiącą się w morzu. Gdy myślał, że tonie, zaczął ją ratować

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka. To on jest z nami na dobre i na złe. Służy również pomocą, gdy tylko widzi, że jesteśmy w niebezpieczeństwie, a przynajmniej tak mu się wydaje. Przekonała się o tym mała dziewczynka, która bawiła się w wodzie przy brzegu we francuskiej miejscowości Gouville-sur-Mer w Normandii nad Kanałem La Manche. Nagranie tej dwójki robi w sieci prawdziwą furorę!

Interwencja czworonoga

Dziewczynkę co jakiś czas zalewały niewielkie fale. Maleństwu nic nie groziło, bo woda, w miejscu, w którym się bawiła, była bardzo płytka. W pobliżu nie brakowało również dorosłych osób, które nieustannie obserwowały dziecko. Pies najwyraźniej był jednak innego zdania. Kiedy jedna z kolejnych „fal” dopłynęła do dziewczynki, czworonóg chwycił małą za ubranie i najzwyczajniej w świecie wyciągnął ją na brzeg.

Reakcja dziewczynki

Interwencja psa rozbawiła dziewczynkę i nie potrafiła przestać się śmiać. Jej reakcja nie wpłynęła jednak na dalszą interwencję czworonoga. Internauci są zachwyceni zachowaniem zwierzaka i nic w tym dziwnego.

To po prostu trzeba zobaczyć!

Może Cię zainteresować

zamknij