×

Wyglądają na zwykłych staruszków, ale prawda jest zupełnie inna. Nocami robią szalone rzeczy

Nic nie trwa wiecznie i powinniśmy mieć tego świadomość. Młodość, choć piękna i radosna – kiedyś przemija. A wtedy bardzo szybko przychodzi dorosłe życie pełne obowiązków. Często zatracamy w nim siebie i robimy wszystko dla najbliższych osób. Prawda jest taka, że zawsze powinniśmy znaleźć choć chwilę dla siebie, aby móc odpocząć lub…zaszaleć.

Życie kończy się po czterdziestce?

Przypomnijcie sobie, jak w wieku nastoletnim słuchaliście rozmów rodziców. Wydawało Wam się, że są tacy starzy i już bliżej końca życia. Gdyby tylko człowiek wiedział, że rzeczywistość jest zupełnie inna… Nie zapominajmy, że wiek to tylko liczba i każdy z nas, niezależnie od tego, czy chodzi do szkoły, ma rodzinę, czy też właśnie przeszedł na emeryturę, ma potrzebę zabawy i miłego spędzania czasu. Nie szufladkujmy ludzi ze względu na wiek. Zawsze warto pomyśleć, jak my byśmy czuli się na ich miejscu.

W związku z walką ze stereotypami w sieci pojawił się film, pokazujący, że życie wcale nie kończy się w wieku 40, 60, a nawet i 80 lat!

Zapoznajcie się z tą wesołą gromadą emerytów, która niejednemu młodemu pokazałaby, czym jest prawdziwa zabawa!

Jesteśmy grupą seniorów, która chodzi na imprezy, chociaż wydawałoby się to dziwne, ale czerpiemy z tego ogromną radość życia. Przykre jest tylko to, że młodzi ludzie myślą, że do niczego już się nie nadajemy

Każdy z nas będzie kiedyś w tym wieku!

Może Cię zainteresować