×

Na aukcję WOŚP wystawiła swoje zużyte implanty piersi. O dziwo nikt ich nie chce…

Polska modelka postanowiła wystawić na aukcję WOŚP coś osobistego i bardzo oryginalnego. Niestety do tej pory nie znalazł się chętny na jej „piłki antystresowe”. Myślicie, że ktoś je w końcu kupi?

Reklama

Fetyszystów nie brakuje

Katarzyna Czułek to fotomodelka, która często występuje w magazynach dla panów. Posiadaczka sztucznych piersi i powiększonych ust postanowiła oddać swoje implanty na aukcję, by wspomóc WOŚP.

Jak napisała na Instagramie:

Reklama

przemyslaw.czulek stwierdził ze swoją zabawkę antystresową ( czyli moje stare implanty ) którą otrzymał ode mnie wystawimy na WOŚP. Skoro można sprzedać konserwy czy czekoladki to czemu nie sprzedać implantów ? ?Liczy się szczytny cel i zebrane pieniążki!

Implanty piersi na aukcji WOŚP

Niestety cena wywoławcza, jaką ustawiła fotomodelka jest zaporowa. Przy pierwszej aukcji nikt nie skusił się na oferowane „piłki antystresowe”. Przy drugiej aukcji… nadal nikt nie zaoferował kwoty minimalnej 500 zł za jej implanty. Czy to się jeszcze zmieni? Modelka próbuje zachęcić potencjalnych nabywców „jej byłych piersi” dołączając do nich swój autograf. W opisie aukcji czytamy:

Witajcie !
Na tegoroczną aukcje WOŚP przekazuje moje implanty piersi :) które służyły mi przez prawie 4 lata a dziś są tylko pamiątką !
Chciałam aby przedmiot wystawiony tutaj był oryginalny i myślę że jest! ❤️
Dziś każdy może stać się posiadaczem „moich byłych piersi „ brzmi to intrygująco , ale tak naprawdę liczą się pieniążki zebrane na szczytny cel!
Zapraszam wszystkich do licytacji , pamiętajcie każda złotówka się liczy!
PS. do piersi dorzucam autograf :)

Niektórzy komentujący wspierają Kasię

Nie liczy się, co wystawiamy, ale na jaki cel:

Tym ktorym się to tak bardzo nie podoba powiem jedno. NAWET NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY ile przy****w pisze do Kasi ( jak i pewnie do większości dziewczyn z Instagrama ) w sprawie kupienia osobistych rzeczy takich jak bielizna itd.. Co dla nas jest zboczeniem?! Choroba psychiczną?! Dewiacja?! Bo po co komu Używane gacie skarpetki czy stanik?! No oo chore nie.. ?! No tak !! 50% facetow ma najeb*** w głowach napalajac sie przed monitorem. To teraz byla okazja kupic tez cos osobistego bo dla „fanów „??? nie wazne jest co byle by było… a ja juz się nacieszylem jej sztucznymi piersiami, miala byc pamiatka, ale moze teraz ktos inny sie ucieszy tylko w innej Formie. ??? implanty sa zdezynfekowane, sterylnie zapakowane i gotowe do oprawienia w ramkę ??? będziemy probowac drugi raz?? byle pomóc orkiestrze #wośp #wosp2020 #wosp bierzcie zycie na miękko

Myślicie, że znajdą się chętni na implanty Kasi? Czy to nie jest najoryginalniejsza aukcja WOŚP?

Źródła: www.instagram.com, www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Allegro

Może Cię zainteresować