×

Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa! Zakochują się na zawsze

W dzisiejszych czasach stworzenie szczęśliwego, trwałego związku wydaje się ogromnym wyzwaniem. W jaki sposób mu sprostać? Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa! Los im sprzyja. Ich relacja jest udane i może przetrwać nawet kilkadziesiąt lat.

Jakie imiona przynoszą szczęście?

O szczęściu zapisanym w gwiazdach już słyszeliśmy. Ale czy szczęście może być zapisane w imionach?

Zbudowanie trwałej relacji wymaga codziennej pracy i poświęcenia. Najpierw trzeba jednak spotkać tę właściwą osobę. Niektórym przychodzi to z łatwością, a inni męczą się, dobierając nieodpowiednich partnerów lub zakochując się w osobach, które nie są w stanie odwzajemnić tego uczucia.

Mówi się, że szczęście sprzyja lepszym. Ale czy ta zasada sprawdza się też w miłości? Są ludzie, którzy wydają się nam idealni – atrakcyjni, wpływowi, majętni. A i tak niejednokrotnie są przecież zdradzani i porzucani. Są też tacy, którzy wydają się nam przeciętni, niewyróżniający się niczym szczególnym. Ale to właśnie im często udaje się stworzyć szczęśliwy, wieloletni związek. W miłości nie ma reguł. Jest natomiast taka teoria, która głosi, że szczęście w miłości sprzyja osobom o pewnych imionach…

Osoby o tych imionach mają szczęście
Pixabay

Osoby o tych imionach tworzą szczęśliwe małżeństwa

To im tworzenie związku przychodzi łatwiej niż innym. To oni są wybrańcami losu. Tworzą szczęśliwe relacje, a wielka miłość jest im po prostu pisana. Osoby o tych imionach mają powody do radości…

Małgorzata: nie działa pochopnie, ale świadomie wybiera partnera. Analizuje, porównuje, sprawdza listę „za i przeciw”. Nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Wie natomiast, że można stworzyć szczęśliwy związek, pracując nad nim dzień po dniu.

Paweł: wie, że przyjaźń to solidny fundament, na którym można zbudować trwały związek. Chce mieć pewność, że może zaufać swojej partnerce. Lubi rozmawiać, nie boi się konfrontacji i wie, jak rozwiązywać problemy. Zakochuje się powoli, ale pozostaje wierny do końca życia.

Agnieszka: poznaje wielu mężczyzn, a tym, którzy ją obserwują, może się wydawać, że lubi skakać z kwiatka na kwiatek. Ale Agnieszka doskonale wie, czego chce. Jest cierpliwa i cierpliwie czeka na spotkanie „tego jedynego”. A gdy go już spotka, kocha do grobowej deski.

Jan: bywa w gorącej wodzie kąpany. Potrafi się oświadczyć nawet po miesiącu znajomości. Ale nie oznacza to, że nie umie stworzyć trwałego związku. Jest szczery, lojalny i wierny. Jest też romantykiem, szukającym miłości rodem z filmów.

Fotografie: Pexels (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij