×

Ile lat ma Kuba Wojewódzki? Znany showman TVN obchodził wczoraj urodziny!

Znany showman TVN obchodził wczoraj urodziny. Fani nie mogą uwierzyć w to, ile lat ma Kuba Wojewódzki. Ich zdaniem, nie wygląda na tyle!

Król TVN jest tylko jeden!

Kuba Wojewódzki to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci polskiego show-biznesu. Mogliśmy go zobaczyć w licznych programach rozrywkowych oraz w wielu reklamach. W latach 80. zaczynał swoją karierę od pracy dziennikarskiej. Pisał dla takich czasopism jak „Viva!”, „Gazeta Wyborcza” czy „Wprost”.

Dopiero pod koniec lat 90. rozpoczął swoją działalność w telewizji. Najpierw występował w telewizji polskiej, później przeszedł do Polsatu, a od 2006 roku do dzisiaj jest związany z TVN. Najbardziej znany jest ze swojego talk-show „Kuba Wojewódzki”, gdzie niejednokrotnie szokował swoich widzów. Jednakże taka forma programu przyniosła mu niezwykłą popularność oraz rozpoznawalność.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie obserwuje go ponad 1,4 miliona osób (on sam obserwuje tylko trzy inne profile – również prowadzone przez siebie). Na swoim profilu najczęściej zamieszcza zdjęcia związane z licznych podróży, a także z kulis prowadzonego przez siebie talk-show, czy z pięknymi kobietami.

Wczoraj prezenter obchodził urodziny. Jego fani jednak nie mogą uwierzyć, ile lat skończył!

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Prezenter TVN w poniedziałek 2 sierpnia obchodził urodziny. Wojewódzki w tym roku skończył 58 lat! Kolejny rok życia na tym świecie świętował z… sernikiem owocowym. Zauważalnym dodatkiem do zdjęcia była „brzoskwinka”, czyli wypięte kobiece pośladki. Czyżby należały do dziewczyny kontrowersyjnego showmana?

Internauci jednakże doceniają owoce na zdjęciu:

Bardzo ładna brzoskwinka 🍑🔥😁

Kuszące te owoce 🔥🍑

Musi być dobra ta brzoskwinka 🤤😁

Coś mi się zdaje że serniczek był drugim deserkiem 😜🤪😬😬

Jednakże biorąc pod uwagę, jak wiele kobiet znajdziemy na profilu prezentera, to może być każda z nich. Wojewódzki od lat kreuje siebie na oficjalnym profilu jako gwiazdę żyjącą pełnią życia. To przysporzyło mu sporą liczbę fanów.

Według Ciebie, Wojewódzki wygląda na swój wiek?

Źródła: www.eska.pl, pl.wikipedia.org, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij