×

Ile królików jest na zdjęciu? Tylko najlepsi zgadną poprawną ilość!

Wzrok uwielbia płatać figle, dlatego tylko niewielkie grono zgadnie, ile królików jest na zdjęciu. Podejmiecie wyzwanie?

Ile królików jest na zdjęciu?

Nic tak nie pobudza do działania szarych komórek jak zagadki! Zwłaszcza te wzrokowe, które wymagają sporej dozy spostrzegawczości. Tym razem musicie zgadnąć, ile królików jest na zdjęciu. Tiktoker o pseudonimie @HecticNick zachęca do udziału w zabawie. Według jego słów tylko niewielki odsetek ludzi poradzi sobie z zabawą:

Tylko jeden procent ludzi jest w stanie znaleźć wszystkie króliki na tym obrazie. To nie takie proste! Daj znać, ile ty znalazłeś.

@hecticnickHow many really are there? 🤯♬ Punk Monk – Playboi Carti

Internauci podzieleni

HecticNick na swoim TikToku umieszcza wiele zagadek, które nie są jednoznaczne. I tak jest w tym przypadku. Internauci prześcigają się w ilości. Jedni twierdzą, że jest ich 17, inni, że 19. Jeden z internautów przychylił się do teorii, że jest ich nieskończoność z powodu koloru sierści oraz leżącego śniegu.

Gdy padła odpowiedź 21 autor stwierdził, że blisko, ale to jeszcze niepoprawna odpowiedź. Wideo obejrzało już 140 tys., a komentarzy jest blisko 10 tysięcy.

Jak myślicie, ile jest królików na zdjęciu?

Źródła: www.o2.pl

Może Cię zainteresować