×

Gwiazda „M jak miłość” pożegnała się z fanami. Co się z nią dzieje?

Jakiś czas temu aktorka wyznała, że cierpi na depresje. Teraz Iga Krefft pożegnała się z fanami. We wzruszającym wpisie oznajmiła, że nadszedł taki czas, w którym musi zniknąć.

Cierpi na depresje

Przez długi czas Iga Krefft znana była głównie fanom serialu „M jak miłość”, gdzie od 14 lat wciela się w rolę Uli Mostowiak. Jednakże o aktorce zaczęło robić się coraz głośniej, gdy zaczęła dzielić się z fanami dość kontrowersyjnymi opiniami w różnych kwestiach i coraz częściej bywać na salonach. Młoda gwiazda chętnie udziela się także w mediach społecznościowych. Jej Instagram śledzi 93,6 tys. użytkowników. 25-latka dzieli się tam zarówno swoim życiem prywatnym, jak i zawodowym.

Iga Krefft pożegnała się z fanami
Instagram

Podobnie jak Julia Wróblewska, Krefft również stała się „specjalistką” od doradztwa psychologicznego. Publicznie zachwala terapię i walczy ze stygmatyzowaniem osób cierpiących na choroby natury psychicznej. Niedawno aktorka wyjawiła, że od 6 lat zmaga się z nerwicą oraz epizodami depresji. Miała również myśli samobójcze:

Sama nie wierzę, że to piszę, ale od dawna chciałam to zrobić, wisiało to nade mną. Piszę to po to, aby osoby, które mają podobne przeżycia wiedziały, że to nie jest jakiś jedyny przypadek na tej planecie, że nie są same, bo mi kiedyś przeczytanie takich słów szalenie pomogło. Od 6 lat choruję na nerwicę z epizodami depresji. Dwa lata temu przeszłam załamanie nerwowe, a o samej depresji dowiedziałam się na tydzień przed rozpoczęciem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Było to cholernie trudne wyzwanie i jak wchodziłam na próby, to miałam naprawdę czarne myśli. Gdyby nie leczenie, nie wiem, jakby się skończyło….

Teraz Iga Krefft zaskoczyła wszystkich kolejnym poruszającym wyznaniem na Instagramie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez O F E L I A (@ofeliaigakrefft)

Iga Krefft pożegnała się z fanami

Od dwóch tygodni gwiazda „M jak miłość” korzysta z uroków wakacji. Obecnie wypoczywa na greckiej wyspie Korfu. Na jej Instagramie nieustannie pojawiają się zdjęcia, z których bije sama radość i beztroska. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna…

Aktorka wyznała, że w jej życiu ostatnio sporo się dzieje i dlatego musiała podjąć zaskakującą decyzję. Aktorka pożegnała się z fanami!

Jestem na wakacjach od prawie dwóch tygodniu! Chociaż poza opalenizną moje ciało nie przeżywa tego zbytnio, bo w zasadzie zawodowo nadal się sporo dzieje😌 Ale od jutra słuchajcie muszę się wylogować na kilka dni aby zbliżyć się do samej siebie! To konieczne abym mogła w pełni naładować baterie i wrócić do Was pełna sił i gotowa na pyszne nowości muzyczne, które dla Was szykuję! Ha! Nie mogę się doczekać aby przedstawić Wam kolejną odsłonę Ofelii🤩 #Ofelia #8

Ofelia to pseudonim sceniczny Igi, która jest przede wszystkim zdolną wokalistką i kompozytorką. Na co dzień gwiazda ze względu na swoją chorobę musi bardzo dbać o równowagę psychiczną, aby nie dopuścić do kolejnego załamania psychicznego. Jej pożegnanie wiąże się właśnie z troską o swoje zdrowie:

Do zobaczenia za kilka dni ❤️‍🔥 #Amore #Yours #Ophelie ☀️

Źródła: www.o2.pl, superseriale.se.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij