×

Córka polskiej aktorki wystąpiła w niemieckim The Voice Kids. Zachwyciła jury

Córka Aldony Orman oczarowała niemieckie jury w programie „The Voice Kids”. 10-latka zaśpiewała tak dobrze, że wszystkie fotele odwróciły się.

Aldona prosiła o kibicowanie jej córce

Aktorka, znana m.in. z takich seriali jak: „Klan”, „Barwy szczęścia” czy „Na dobre i na złe” napisała na swoim Instagramie, że jej córka Idalia bierze udział w niemieckiej edycji „The Voice Kids”. Zachęcała fanów do oglądania programu i kibicowania jej.

Z wielką radością i dumą informuję, że dziś, tj. w niedzielę 24 lutego, moja córka Idalia pojawi się na przesłuchaniach w ciemno do niemieckiej edycji show The Voice Kids. Jeśli macie taką możliwość, włączcie, proszę, o godz. 20.15 kanał SAT.1 i sprawdźcie, czy Idalka zakwalifikuje się do etapu bitew o udział w następnych odsłonach show

Wspaniały występ

10-letnia Idalia Orman-Borucka podczas przesłuchać w ciemno zaśpiewała piosenkę „When You Wish Upon a Star”. Jej występ oceniali: Mark Forster, Lena Meyer-Landrut, Stefanie Kloss i muzycy z zespołu The BossHoss.

Jury zachwyceni

Młoda artystka zachwyciła wszystkich. Każdy trener, chciał mieć ją w swojej drużynie.

W niemieckiej prasie można przeczytać:

Głos Idalii zachwycił wszystkich czterech trenerów. W swojej wersji „Wish Upon A Star” porwała wszystkich do cudownego świata Disneya

Miłe zaskoczenie

Jak się okazało, jeden juror ma polskie korzenie. Dziewczynka powiedziała skąd pochodzi, a po chwili usłyszała od trenera Marka:

Idalia, ja też jestem z Polski. No!

Reakcje publiczności w studiu i pozostałych trenerów, możecie zobaczyć poniżej:

Tak śpiewa 10-letnia gwiazda

Jak Wam się podoba?

Może Cię zainteresować

zamknij