×

W trakcie ślubu Harry tylko w jednym momencie wzruszył się do łez. Była to wyjątkowa chwila

Ślub to ważne wydarzenie dla każdej pary młodej, niezależnie od statusu społecznego i tego, kim się jest. Książę Harry również pragnął, aby jego mama mogła razem z nim świętować ten szczególny dzień. Niestety tragiczny wypadek w 1997 roku zabrał na zawsze mamę William’a i Harry’ego. Była królową ludzkich serc, którą kochały tłumy.

To był niewątpliwie wyjątkowo emocjonujący dzień dla księcia Harry’ego, kiedy poślubił Meghan Markle. Z jednej strony żenił się z miłością swojego życia w piękny, słoneczny, wiosenny dzień; z drugiej strony nie mógł dzielić tego szczęścia z mamą.

Moc wzruszeń

W hołdzie dla matki, Harry i Meghan zdecydowali, aby w kościele rozbrzmiał „Guide Me, O Thou Great Redeemer”, który był nie tylko ulubionym utworem księżnej Diany, ale także piosenką wykonaną na jej pogrzebie 20 lat temu.

Harry przez cały czas trwania ceremonii nie okazywał emocji, ale w tym momencie wzruszył się, co widać na nagraniu. Nie jest to dziwne… W końcu jak każdy z nas jest tylko człowiekiem.

Hymn księżnej Diany nie był jedynym ukłonem w jej stronę. Mówi się, że welon panny młodej miał taką samą długość jak ten, który miała w 1981 roku jej zmarła teściowa. Do tego bukiet Meghan zawierał ulubione kwiaty Diany. „Para specjalnie wybrała niezapominajki, aby uczcić pamięć zmarłej księżniczki” – wyjaśnił rzecznik Pałacu Kensington.

Nie można także zapomnieć o cudownym geście Harry’ego, który do pierścionka zaręczynowego Meghan dodał diamenty swojej mamy.

Bolesna śmierć

Harry miał zaledwie 12 lat, gdy zmarła jego mama, a on otwarcie mówił o tym, ile czasu zajęło mu pogodzenie się z tym. W teledysku do „Heads Together” – inicjatywy na rzecz zdrowia psychicznego zainicjowanej przez Harry’ego i Williama – bracia przyznali, że w przeszłości nie rozmawiali ze sobą wystarczająco dużo o śmierci matki.

W czasie ceremonii Pan Młody wzruszył się, co świadczy tylko o jednym – tęsknota za ukochaną osobę nigdy nie umiera wraz z jej odejściem…

Może Cię zainteresować

zamknij