×

Henryk Talar okłamał dziennikarkę twierdząc, że został ojcem. Po co?

Informacja o tym, że aktor Henryk Talar został ojcem wzbudziła wczoraj prawdziwą sensację. O 75-letnim aktorze i jego późnym ojcostwie, pisały niemal wszystkie media. Teraz okazuje się, że artysta celowo wprowadził wszystkich w błąd!

Informacja o trzymiesięcznym dziecku aktora pojawiła się w mediach w czwartek 16 stycznia. Wszyscy uznali je za prawdziwe, bo informacji towarzyszyła wypowiedź samego Talara o tym, jak bardzo się cieszy że ponownie został tatą.

Henryk Talar nie został ojcem

Wygląda na to, że powielana wczoraj informacja nie jest prawdziwa. Ale – paradoksalnie – pochodzi od samego aktora. Henryk Talar postanowił zażartować z dziennikarki, ponieważ nie spodobał mu się przebieg rozmowy i efekty udzielanego wywiadu.

Sytuacja wyjaśniła się, gdy Fakt zadzwonił do aktora, aby pogratulować mu ojcostwa.

Henryk Talar nie został ojcem
Twitter

Tyle że podczas tej rozmowy, okazało się, że nie ma czego gratulować… Henryk Talar kategorycznie zdementował doniesienia o późnym ojcostwie.

Aktor celowo wprowadził dziennikarkę w błąd

Prawdopodobnie skala popularności tej informacji, zaskoczyła nawet samego aktora. Dlatego też zdecydował się zdementować swoje wcześniejsze słowa.

Oficjalnie dementuję. Nie zostałem trzy miesiące temu ojcem! Nie byłoby w tym nic zdrożnego, a nawet otarłbym się o cud, gdybym został ojcem w wieku 75 lat. Jest taki żart „Zdrada do 60-tki jest grzechem, po 60-tce cudem”.

Dlaczego więc zdecydował się skłamać? Można powiedzieć, że był to rodzaj eksperymentu.

Henryk Talar zdenerwował się podczas udzielanego wywiadu. Według aktora, rozmowa z dziennikarką na temat „Archiwisty” – delikatnie mówiąc – nie była satysfakcjonująca.

To była trudna rozmowa, ponieważ owa pani nie miała zbytniego pojęcia o sztuce. Chciałem skończyć tę rozmowę, bo wiedziałem, że panią z „Super Expressu” nie interesuje ta produkcja.

Aktor postanowił więc, że sprawdzi, co dziennikarkę zainteresuje. Poskutkowało.

Bolesny żart

Wywiad odbył się bez autoryzacji. Tak naprawdę stąd wzięła się sensacyjna i nieprawdziwa informacja, która obiegła  internet.

Gdy na koniec rozmowy padło pytanie o największe życiowe osiągnięcie aktora, ten, zdenerwowany poziomem wiedzy dziennikarki na główny temat wywiadu, odpowiedział, że jego największym osiągnięciem jest ojcostwo.

Henryk Talar nie został ojcem
Twitter

Trzeba przyznać, że wybitny aktor słusznie prognozował, co stanie się z tą informacją. Jednak nie przypuszczał chyba, do jakich rozmiarów urośnie „żart”… Dziennikarka nie sprawdziła podanej informacji.

Niestety, okazało się, że Henryk Talar się nie pomylił – z rozmowy o sztuce nie zostało nic. Natomiast nieprawdziwa informacja rozniosła się w imponującym tempie.

Kim jest Henryk Talar?

Henryk Talar jest wybitnym aktorem teatralnym, filmowym, a także serialowym.

Związany z teatrami: Dramatycznym w Szczecinie, m. W. Bogusławskiego w Kaliszu, warszawskimi Ateneum, a także Studio. W późniejszych latach, dyrektor naczelny i artystyczny teatrów A. Mickiewicza w Częstochowie oraz Teatru Polskiego w Bielsku-Białej.

Henryk Talar nie został ojcem
Twitter

Ostatnio mogliśmy go oglądać w takich produkcjach jak m.in. „Marszałek Piłsudski”, „Archiwista”, czy „Kler”, który przyciągnął do kin rekordowe liczby widzów.

Prowadził również I edycję teleturnieju „Rosyjska ruletka”.

Czy można się dziwić, że aktora zirytował fakt, iż to nie jego osiągnięcia zawodowe są tym, co media interesuje najbardziej…?

 

 

 

 

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij