×

82-latka spotyka się z wieloma kochankami. Muszą spełniać jeden warunek

Ta 82-latka nie jest typową starszą panią. Jest zwariowana i uwielbia seks. Mówi o tym otwarcie. Podkreśla, że „nie spotkała mężczyzny, który nie chciałby jej przelecieć!”. Poznajcie Hattie Retroage z Nowego Jorku.

Nawet 3 kochanków tygodniowo!

Hattie od 35 lat jest singielką, ale nie jest samotna! Od ponad 35 lat ciągle umawia się na randki, a ostatnio wykorzystuje do tego aplikację randkową. 82-latka twierdzi, że dzięki temu ma w tygodniu nawet i trzech nowych kochanków!

Podkreśla, że jest miłośniczką seksu i ten sport poleca każdej kobiecie! Warto zaznaczyć, że za partnerów Hattie zawsze wybiera młodszych mężczyzn, ponieważ:

Mężczyźni w moim wieku nie są już w stanie zapewnić kobiecie orgazmu

Córka ją wspiera, syn ma dość

Kobieta ma już nawet troje wnucząt, jednak w niczym jej to nie przeszkadza. Z kolei córka bardzo wspiera matkę we wszystkich poczynaniach. Niestety, relacja z synem wygląda zupełnie inaczej… Nie popiera mamy.

Zaryzykowała

82-latka zdradziła, że ostatnio na swoim koncie w aplikacji randkowej czeka na propozycje od mężczyzn, którzy nie ukończyli jeszcze 35. roku życia. Była pewna, że nie będzie zbyt dużego zainteresowania jej osobą w tej grupie wiekowej, jednak bardzo się myliła… Teraz muszą spełniać ten warunek.

Co myślicie o takiej szalonej babci?

Może Cię zainteresować

zamknij