×

Barber doradził nieśmiałemu chłopakowi z nadwagą, żeby zapuścił brodę i zaczął zdrowo jeść

Chyba każda kobieta uważa, że mężczyźni zdecydowanie lepiej wyglądają z brodą. Okazuje się, że pięknie wystylizowana może odmienić życie wielu facetów. Jeśli dalej w to nie wierzysz, to mam nadzieję, że historia tego Brytyjczyka zmieni Twoje zdanie.

Kompleksy i siedzący tryb życia

Gwilym Pugh był 21-letnim, niepewnym siebie biznesmenem, który swoją firmę ubezpieczeniową założył we własnym mieszkaniu. Niestety stresująca praca, natłok obowiązków oraz kontuzje, sprawiły, że Gwilym zrezygnował ze sportu i szybko przybrał na wadze. Zanim się spostrzegł, ze szczupłego wesołego chłopaka, zamienił się w smutnego, 130-kilogramowego mężczyznę. Młody biznesmen potrzebował wsparcia i motywacji, którą znalazł podczas wizyty u fryzjera.

W rozmowie z Welshman Daily Mail, Gwilym przyznał:

To był trudny czas w moim życiu. Miałem sporą nadwagę, pracowałem 12 godzin dziennie, a to sprawiło, że zrezygnowałem z aktywnego trybu życia i przybrałem na wadze. Prowadzenie firmy było w porządku, ale zdecydowałem, że muszę uporządkować swoje życie i znowu zacząć dbać o swoje zdrowie.

Z czasem Gwilym wraz z przyjaciółmi zaczął tworzyć zespół folkowy. Z racji tego, że artyści tworzący ten gatunek muzyczny mają określony wizerunek, barber do którego wybrał się chłopak, doradził mu, aby zapuścił brodę i zmienił swoją fryzurę. Zgodnie z założeniem, świeżo upieczony muzyk, postanowił, że oprócz nowej fryzury i zarostu, zacznie zdrowo się odżywiać i wróci do sportu. Oprócz tego Gwilym zrezygnował z pracy przy biurku.

Z nieszczęśliwego biznesmena, Gwilym zamienił się w przystojnego i pewnego siebie mężczyznę. Oto jak dziś wygląda!

To było najlepsze co mogłem zrobić dla swojego zdrowia. Kiedy przestałem siedzieć po dziesięć godzin przy biurku, w ciągu 5 lat straciłem ponad 40 kg. Chudłem i zapuszczałem brodę, wtedy też założyłem konto na Intagramie, a wkrótce krawiec Nathan Palmer natknął się na moje konto i zaproponował mi pracę. Wszystko potoczyło się bardzo szybko.

Wraz ze zmianą wizerunku, zaczęło zmieniać się jego życie

Gwilym zaczął dbać o swoje ciało i rozpoczął pracę jako model

Regularnie ćwiczy, a także zmienia wygląd swojej fryzury i zarostu

„Nigdy nie sądziłem, że będę szczęśliwszy i zdrowszy niż byłem kilka lat temu. Nie myślałem, że jest to możliwe i nigdy bym nie pomyślał, że będę robił rzeczy, którymi teraz się zajmuję”

Teraz jest 33-letnim pewnym siebie walijskim modelem. Mężczyzna rozpoczął pracę z londyńską agencją AMCK Models, pracował przy kampaniach takich marek jak Vans, Bud Light, Diesel został również ambasadorem nowej marki męskiej House 99, której założycielem jest David Beckham

Drobna sugestia barbera sprawiła, że Gwilym odmienił całe swoje życie

Trzeba przyznać, że zmiana wyszła mu na dobre

Może Cię zainteresować

zamknij