×

10 znanych osób pokazało zdjęcia z pierwszej komunii. Sukienka Dody przebiła wszystkich!

Zastanawiasz się, jak gwiazdy prezentowały się w swoich komunijnych strojach? Zrobiliśmy dla Ciebie galerię. Oglądając niektóre kreacje ciężko powstrzymać się od śmiechu. Jednak niezaprzeczalnie, Doda swoją sukienką przebiła wszystkich.

Gwiazdy w komunijnych strojach

Obecnie wiele osób narzeka, że Pierwsza Komunia, ze świętowania relacji z Bogiem, zamieniła się w rewię mody. Jednak zdjęcia, którymi podzieliły się ostatnio niektóre gwiazdy pokazują, że zdobne sukienki nie są wymysłem kilku ostatnich lat. Zobaczcie, jak prezentowały się na swojej I Komunii Świętej.

Joanna Koroniewska

gwiazdy w komunijnych strojach
Instagram

Dla Joanny Koroniewskiej, Pierwsza Komunia ma szczególne znaczenie. Jej mama wynajęła kamerzystę, który nakręcił uroczystość. Film ma dla niej szczególną wartość, bo wciąż może oglądać swoją mamę.

Ewelina Lisowska

Ewelina lisowska w stroju z pierwszej komunii
Facebook

Swoim zdjęciem podzieliła się także Ewelina Lisowska. Wrzuciła je na Facebooka na prośbę swoich fanów.

Olga Frycz

gwiazdy w komunijnych strojach
Instagram

Aktorka wrzuciła swoje komunijne zdjęcie na Instagram. Z opisu można wywnioskować, że piękną kreację zawdzięcza swojej matce chrzestnej.

Lady Gaga

Lady Gaga na komunii
Imgur

Nie tylko polskie gwiazdy mogą pochwalić się zdjęciami z komunii. Na tym zdjęciu widzimy samą Lady Gagę. Bufiaste rękawy sprawiły, że kreacja zasłoniła prawie cały ołtarz.

Piotr Kędzierski

Piotr Kędzierski w dniu pierwszej komunii
Instagram

Nie tylko dziewczynki są dumne ze swoich komunijnych kreacji. Jesteśmy pewni, że Piotr Kędzierski z gromnicą i aksamitką prezentował się równie dostojnie, co jego koleżanki.

Rafał Maślak

Rafał Maślak w stroju z pierwszej komunii
Imgur

Kolejnym panem, który nie bał się pokazać swojego zdjęcia z dzieciństwa, jest Rafał Maślak. Na fotografii model pozuje z dwoma babciami. Do tej pory pamięta, że tego dnia dostał czerwony rower z siedmioma przerzutkami.

Joanna Jabłczyńska

Joanna Jabłczyńska w sukience komunijnej
Instagram

Co prawda na zdjęciu z I Komunii św. Joanny Jabłczyńskiej nie widać całego stroju, ale jesteśmy przekonani, że aktorka prezentowała się w nim naprawdę pięknie. W tym ważnym dniu towarzyszyła jej cała rodzina.

Honorata Skarbek

gwiazdy w komunijnych strojach
Instagram

Piosenkarka wyglądała na swojej Komunii jak prawdziwa księżniczka. Pewnie nie jedna dziewczynka zazdrościła jej strojnej sukienki.

Joanna Krupa

Joanna Krupa w dniu pierwszej komunii
Imgur

To chyba jedno z naszych ulubionych zdjęć. Widać, że modelka lubiła wyróżniać się już od dzieciństwa. Krótka sukienka, torebka i welon na pewno robiły wrażenie.

Doda

gwiazdy w komunijnych strojach
Facebook

Jeśli chodzi o kategorię gwiazd w komunijnych strojach, Doda z pewnością deklasuje konkurencje. Jak sama stwierdziła, rodzice wyjęli ostatnie zaskórniaki, żeby kupić jej upragnioną sukienkę. Swój strój skomentowała w bardzo charakterystyczny sposób:

Skromność, minimalizm i klasę ma się w sobie od dziecka. Royal wedding może się ode mnie uczyć

Która gwiazda miała według was najlepsza stylizację?

Fotografie: Instagram, Facebook, Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij