×

Gwiazda TVN w szpitalu. Choroba wybrała zły moment

31-letnia Kamila Kamińska od 8 marca przebywa w szpitalu. Gwiazda serialu „Zakochani po uszy” musi przejść pooperacyjną kwarantannę. Obawia się jednak, że może łatwo zarazić się koronawirusem. Na szczęście – znajduje też pozytywne strony przymusowego odosobnienia. Zgadzacie się z jej refleksjami?

Gwiazda w tvn w szpitalu

Aktorka trafiła do szpitala z powodu ataku wyrostka robaczkowego. Choroba wybrała sobie naprawdę zły moment. Kamila Kamińska martwi się, że w szpitalu zarazi się koronawirusem:

Heloooł. Pozdrawiam ze szpitalnej pooperacyjnej „kwarantanny”. Dobra. Okazuje się jednak, że pandemia to nie przelewki. Trochę prawdy obok wirtualnej mielonki. W szpitalu leżę od 8 marca. Spokojnie, to nie koronawirus! Ręce myjemy tu tak często, że aż robią mi się pomarszczone opuszki, a żel antybakteryjny idzie w ruch przy każdej możliwej okazji, telefon czyszczę też. Jestem po operacji wyrostka. Wszystko dobrze, dziękuję.

Pobyt w szpitalu zmusił do refleksji

Kamila Kamińska to gwiazda młodego pokolenia. Grała w takich filmach jak „Najlepszy”, „Listy do M.” i „Miłość i miłosierdzie”. Obecnie gra Sylwię w serialu ” Zakochani po uszy”. Wiele osób zauważyło, że pobyt w szpitalu był dla aktorki czasem do refleksji:

Leżenie, rekonwalescencja, czas analogowy tylko dla siebie i dla wspaniałych koleżanek emerytek z sali. Zakaz odwiedzin. Kto by pomyślał, że jak już mija ból to ta sytuacja może przynieść zwyczajnie prawdziwy Odpoczynek. Zawsze byłam zwolenniczką aktywności, a dziś doceniam zwykłe leżenie.

Zobaczymy, co przyniosą następne dwa tygodnie – czy jesteście gotowi na Odpoczynek w domu??? Na dobrowolną autoeliminację z życia towarzyskiego? Na dyscyplinę, spotkanie z samym sobą i najbliższymi? Czujność na siebie na wzajem, ale bez nadmiernego strachu? Zaczynam myśleć, że to wyzwanie może nas zmienić. Zmienić coś w nas. Zmusza do Zatrzymania się. Życzę Wam Zdrowia i pięknych owoców tego czasu.

Czy z tej tragedii uda nam się wyciągnąć coś wartościowego dla siebie?

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować