×

Grażyna Wolszczak w żałobie. Aktorka straciła ukochaną osobę

Grażyna Wolszczak w żałobie. Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktorka poinformowała o śmierci najbliższej osoby.

Kariera zawodowa Wolszczak

Grażyna Wolszczak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Na swoim koncie ma wiele kreacji zawodowych. Występuje zarówno przed kamerą, jak i na deskach teatru. Jej talent można było podziwiać m.in. w polskim Wiedźminie czy Na wspólnej. Od 2008 roku wciela się w rolę Grażyny w serialu Pierwsza miłość.

Aktorka brała również udział w telewizyjnych programach, m.in. Taniec z gwiazdami, czy Ameryka Express 2. W ostatnim czasie media rozpisywały się o jej konflikcie z Tomaszem Karolakiem. Miało do niego dojść, kiedy Wolszczak chciała rzekomo przejąć teatr IMKA.

Teraz jednak sprawy zawodowe przeszły na drugi plan, ponieważ w życiu gwiazdy wydarzyła się tragedia.

Grażyna Wolszczak w żałobie

Na profilu Grażyny Wolszczak na Facebooku pojawił się krótki, ale emocjonalny wpis, w którym aktorka poinformowała o śmierci swojego taty. Aktorka w poście poprosiła o wsparcie swoich fanów:

Myślcie o mnie jutro ciepło i czule, bo dzień mam trudny na maksa.

Natomiast w rozmowie z Faktem zdradziła, że nie mogła być przy swoim ojcu w ostatnich dniach jego życia ze względu na sytuację związaną z koronawirusem.

Nie byłam z nim wtedy. Nie widziałam się w ostatnim czasie z tatą, bo był Covid, a tata był w szpitalu i nie można było tam wejść.

Henryk Wolszczak urodził się w 1929 roku. Pracował jako inżynier budowlany, a także w administracji. Był także m.in. prezesem spółdzielni mieszkaniowej w Rumi Janowie. Ojciec Grażyny Wolszczak zmarł 13 czerwca w wieku 91 lat.

Słowa wsparcia

Fani oczywiście nie zawiedli. W komentarzach pod postem można znaleźć wiele ciepłych słów, wyrazów kondolencji i współczucia kierowanych zarówno do gwiazdy, jak i jej rodziny.

Grażynko kochana. Niewyobrażalnie smutny moment. Proszę, przyjmij od nas wyrazy głębokiego współczucia. Bądź silna! Jestem z Tobą.

Trzymaj się moja Grażynko. Myślami z Tobą i rodziną. Siły!

My również przesyłamy najgłębsze wyrazy współczucia i żalu.

Źródła: www.radiozet.pl, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij