×

Rozenek opublikowała zdjęcie bez makijażu. Internauci zarzucają jej, że jest na kacu

Małgorzata Rozenek już od dawna budzi wśród opinii publicznej sporo kontrowersji. Warto przypomnieć, że zanim stała się sławna, wyglądała zupełnie inaczej. Teraz niemal każde zdjęcie, które Małgosia wrzuca do sieci, budzi spore emocje wśród jej obserwatorów. Podobnie było w przypadku fotografii, na której zdecydowała pokazać się… bez makijażu! Kto by się po niej tego spodziewał?

Wakacje w gronie najbliższych

Gosia po bardzo intensywnym okresie w końcu pozwoliła sobie na wakacje. Wraz z rodziną wybrała się na objazdówkę po Europie, aby zwiedzić i zobaczyć jak najwięcej. Co chwilę chwali się zdjęciami z podróży na swoim Instagramie. Celebrytka postanowiła zatrzymać się jednak w Hiszpanii na nieco dłużej. Okazuje się, że nie stało się to bez powodu.

☀️

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Piękna posiadłość, w której zatrzymała się Małgosia wraz z bliskimi

Ekipa Rozenek pozwoliła sobie zatrzymać się na nieco dłużej w pięknej posiadłości „Villa Priscilla”, która mieści się w nadmorskim miasteczku Javea. Rezydencja jest dość popularna wśród polskich gwiazd. Powodem, dla którego tak wiele sławnych osób odwiedza właśnie to miejsce, jest fakt, że nieruchomość z basenem i jacuzzi należy do Beaty Stojek. Polka od zawsze z otwartymi ramionami przyjmuje gwiazdy polskiego show biznesu. Jakby nie patrzeć to idealna reklama dla jej przepięknej rezydencji, która staje się coraz bardziej popularna.

My home #missing so much#love Spain

A post shared by Beata Stojek/Spain Property (@beatastojek.official) on

Zdjęcie, które wywołało sporo emocji wśród fanów Małgosi

Korzystając z okazji Małgosia Rozenek postanowiła pochwalić się na swoim Instagramie zdjęciem z właścicielką „Villa Priscilla”. Uwagę internautów zwrócił nie tyle piękny apartament czy Beata Stojek lecz wygląd celebrytki. Otóż Gosia zrezygnowała z makijażu. Jej sposób uczesania również znacznie odbiegał od tego, do którego nas przyzwyczaiła. Oczywiście nie obyło się bez podsumowania całego zdjęcia. Kilku fanów pozwoliło sobie nawet stwierdzić, że Małgosia prawdopodobnie dzień wcześniej „mocno imprezowała” i stąd jej wygląd.

Chyba były ostre balety wczoraj?

Gosia chyba na delikatnym kacu – czytamy w komenatrzach

Co na to gwiazda? Oczywiście nie pozostawiła komentarzy bez odpowiedzi. Rozbawiona całą sytuacją napisała:

Po prostu bez make-upu

Nawiązaniu do imprezy jednak nie zaprzeczyła, ale nawet jeśli, to przecież kiedy imprezować, jeśli nie na wakacyjnym wyjeździe z bliskimi, prawda? Lepszej okazji chyba nie będzie.

Właścicielka willi również podzieliła się zdjęciem z celebrytką

Podobnym zdjęciem odwzajemniła się sama Beata Sojek, która opublikowała zdjęcie z Małgosią, podczas gdy obie przesiadywały przy syto zastawionym stole. To z pewnością było udane i miłe spotkanie!

Co za wieczor z m_rozenek i r_majdan #pieknakobieta #gwiazdy

A post shared by Beata Stojek/Spain Property (@beatastojek.official) on

Mimo wszystko Małgosia bez makijażu również świetnie wygląda

Może Cię zainteresować

zamknij