×

Gorące chwile w programie „Hotel Paradise.” Widzowie oglądali sceny jak z filmu dla dorosłych

„Hotel Paradise” to prawdziwa rozkosz dla widzów lubiących obserwowanie skąpo ubranych dziewczyn i umięśnionych, męskich ciał. W ostatnim odcinku oglądalność programu sięgnęła zenitu za sprawą sceny seksu, do której doszło na oczach widzów.

Seks w hotelu Paradise

Piękna przyroda rajskiej wyspy Bali bez wątpienia działa na zmysły uczestników programu „Hotel Paradise” i stwarza idealne warunki do romansów. Tydzień temu w Hotelu miał miejsce pierwszy pocałunek tej serii. Chris pocałował swoją programową partnerkę Mariettę. Namiętny całus zrobił wrażenie na fanach programu. Większość śledzących miłosne perypetie uczestników spodziewała się, że to właśnie ta dwójka jako pierwsza zdecyduje się na wspólny seks. Było jednak inaczej. We wczorajszym odcinku doszło bowiem do zbliżenia między Adamem Radziszewskim i Martyną Kondratowicz. Para nie starała się ukryć tego, co dzieje się pod kołdrą i przy kamerach TVN-u zafundowała widzom scenę rodem z filmu dla dorosłych. Między tą dwójką już jakiś czas temu można było wyczuć rosnące napięcie. Jeszcze wtedy, gdy Martyna była w związku z Łukaszem, w widoczny sposób interesowała się Adamem, dlatego w rajskim rozdaniu dziewczyna bez wahania wybrała właśnie jego. Oboje z niecierpliwością oczekiwali swojej pierwszej, wspólnej nocy.

Seks na oczach widzów

Widzowie wyraźnie mogli zobaczyć, że pod pościelą ma miejsce stosunek. Typowe odgłosy i ruchy nie pozostawiają złudzeń. Trudno powiedzieć czy Adam i Martyna planowali wspólne ingraszki. Po seksie, Adam powiedział romantycznie: „Co myśmy odj…li!”.

W kolejnych odcinkach programu będziemy mieli okazję przekonać się czy para postanowi powtórzyć swoje łóżkowe wyczyny i być może poszerzy swoje działania o nowe pozycje czy techniki seksualne. Wyzbycie się zahamowań i skrępowania to bowiem jedyny sposób na utrzymanie się w programie. „Hotel Paradise” ruszył 24 lutego. Obecnie w programie znajduje się 10 osób (5 par). Do tej pory z show odpadły 4 osoby. Program prowadzi popularna uczestniczka „Top Model” Klaudia El Dursi. Koniec pierwszej edycji planowany jest na połowę kwietnia.

Fotografie: Instagram.com, Imgur.com

Może Cię zainteresować

zamknij