×

Gigantyczny bobas robi karierę na TikToku. Ma już ponad milion obserwujących!

Celebrytów zna większość z nas, ale ten gigantyczny bobas na TikToku robi prawdziwą furorę! Ma już ponad milion obserwujących.

Gigantyczny bobas na TikToku

TikTok od kilku miesięcy przeżywa prawdziwe zatrzęsienie, jeśli chodzi o użytkowników. Chińska platforma społecznościowa jest popularna na całym świecie i konto w serwisie posiada wiele znanych celebrytów.

Jednakże sam TikTok jest idealnym miejscem do kreowania nowych gwiazd!

@carlylassleyI’m SORRY for the language but I’ve been dying to do this😂😂 by the end Madison said ✨no thank you✨♬ original sound – Kam Tarvin 💕

Jednym z nich jest uroczy bobas, który porwał serce internautów. Madisons, która jest także nazywana „Pineapple Baby” szybko zdobyła ogromną popularność na TikToku. Jej mama nagrywa z nią przeróżne filmiki.

Czym wyróżnia się na tle innych dzieciaków? Otóż Madisons jak na bobasa jest całkiem sporych rozmiarów i wielu osobom przypomina ludzika Michelin.

@carlylassleyReady for the day! Outfit from H&M kids! Not sponsored lol. 😉♬ often remix – Camille

Madisons ma już ponad milion obserwujących!

Patrząc na radosną buzię tego dużego malucha nie sposób się nie uśmiechnąć pod nosem! W ciągu zaledwie kilku miesięcy (konto założono 1 kwietnia), Madisons zyskała ogromną liczbę fanów!

@carlylassleyThis is how i feel about this week too Madison 😂 also Casey, my husband joined tik tok! Go give him a follow @classley9 😉♬ I’m So Pretty – chunkymonkeeyy

Pod koniec grudnia mama z córką świętowali milion obserwujących, ale szybko ta liczba się zmieniała. Obecnie malutką Madisons i jej przygody obserwuje ponad 1,6 milionów osób!

@carlylassley2020 rewind!! Part 1 😆 because We need more than one part duh 🤪♬ original sound – Pineapple baby Madi

Co sądzicie o tej małej gwieździe?

Źródła: www.tiktok.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), TikTok, Facebook

Polecane

Może Cię zainteresować