×

Bezdomny znajduje w budce telefonicznej torbę. Gdy widzi jej zawartość, od razu sięga po słuchawkę

Gdy bezdomny mężczyzna o imieniu Gary znajduje samotny worek w budce telefonicznej w Liverpoolu, wygląda na zaciekawionego.

W paczce znajduje nowy męski garnitur warty 700 złotych i kilka kosztownych rzeczy. Gary mógł sprzedać te rzeczy i za pieniądze zapewnić sobie schronienie i jedzenia na kilka dni. Jednak mężczyzna postanowił odnaleźć właściciela.

Gary wydobywa kilka monet i dzwoni do sklepu, z którego pochodziły rzeczy. Na szczęście klient nie zastrzegł numeru, więc Gary otrzymał kontakt do mężczyzny, który zgubił pakunek.

Gary odnajduje Lewisa Robertsa, właściciela paczki i zwraca zgubę. Lewis jest zaskoczony przyzwoitością i wysiłkiem bezdomnego. Postanawia się mu odwdzięczyć.

Gary potrzebuje pilnej pomocy medycznej, gdyż kilka dni wcześniej został pobity przez chuliganów. Lewisowi w krótkim czasie udaje się zebrać 10 tysięcy złotych dla bezdomnego mężczyzny. Jednak to nie koniec dobrych wieści.

Garyemu również zaproponowano pracę i pokój w prywatnym domu. Mężczyzna w końcu mógł rozpocząć nowe życie. W ciągu zaledwie tygodnia, dzięki dobremu uczynkowi, całe jego życie się zmieniło.

Uczciwość Garyego jest godna naśladowania, a wdzięczność i chęć pomocy Lewisa jest wspaniałym sposobem na podziękowanie. Czasem nie potrzeba wiele, by pomóc drugiej osobie.

Polecane

Może Cię zainteresować