×

Uczestnik „Królowych życia” w szpitalu. Podzielił się zdjęciem z placówki

Gabriel Seweryn w szpitalu. Uczestnik programu podzielił się w mediach społecznościowych zdjęciem z placówki. Przypomnijmy, że niewiele ponad miesiąc temu sieć obiegła informacja, że Dagmara Kaźmierska, bohaterka programu „Królowe życia”, trafiła do szpitala, o czym niemal natychmiast poinformowała swoich fanów. Przyczyną był wypadek samochodowy. Czy to jakieś fatum?

Kim jest Gabriel Seweryn?

Gabriel Seweryn wraz ze swoim partnerem Rafałem zyskał sobie sympatię widzów w programie „Królowe życia”, gdzie dał się poznać widzom, jako człowiek o bardzo bogatej osobowości. Na co dzień jest projektantem.

Gabriel Seweryn w szpitalu

Kochani dbajcie o zdrowie. Bo zdrowie do najważniejsza rzecz w życiu. Ja kolejny raz wylądowałem w szpitalu. Dziękuję całemu personelowi medycznemu z oddziału urologicznego za wspaniałą opiekę medyczną – napisał Gabriel

Póki co nie wiadomo nic na temat przyczyny pobytu Gabriela w szpitalu w Nowej Soli. Bohater programu „Królowe życia” nie zdradził bowiem więcej szczegółów.

Reakcje fanów

Pod zamieszczonym przez Gabriela zdjęciem bardzo szybko pojawiło się pełno ciepłych słów i życzeń związanych z szybkim powrotem do zdrowia.

Życzę dużego zdrówka i powrotu do królowych życia! kochamy wszyscy Pana, niech Pan się trzyma, bo wszyscy jesteśmy z panem

Ojoj… Nie wesoło…. Zdrówka życzę, bo programu bez was to nie oglądam

Zdrówka Gabrielu!! Trzymam kciuki za szybki pobyt – czytamy

Wracaj jak najszybciej do domu – napisał z kolei Rafał, partner Gabriela

My również trzymamy kciuki za szybki powrót do domu!

Może Cię zainteresować

zamknij