walentynkowa miniaturka
Kategorie Inne

Jaki film na walentynki, czyli jak sprawić, aby ten dzień był wyjątkowy?

Jaki film na walentynki? To pytanie rozbrzmiewa w głowie, gdy chcemy wybrać coś z domowej biblioteki, aby sprostać oczekiwaniom (najczęściej) partnerki.

Kobietom ten czas kojarzy się z romantycznymi gestami, dlatego nie próbuj nawet wybierać horrorów lub thrillerów. Najważniejsze jest to, aby było miło!

Filmy miłosne na walentynki. Kicz czy wyżyny romantyczności?

Nie ma co się oszukiwać, filmy na walentynki to strzał w dziesiątkę. Można zdecydować się na romanse ze szczęśliwym zakończeniem, ale melodramaty także w tym przypadku będą dobrym wyborem.

Filmy miłosne na walentynki

Bez owijania! Jaki film na walentynki?

Nie może zabraknąć „Titanica”, który od lat porusza serca i sprawia, że wraca wiara w miłość. Nieszczęśliwe zakończenie jeszcze bardziej podkreśla wzniosłość uczucia.

W podobnej kategorii, czyli filmów bez happy endu, znajduje się także „P.S I love you”. Gdy ktoś ukochany umiera, człowiek radzi sobie na wszelkie sposoby z cierpieniem.

walentynkowy misiu

Czy to jedyne filmy na walentynki?

Ależ skąd! Pozycji jest naprawdę dużo i aż ciężko wybrać, co może stać się dla kogoś najlepszym filmem miłosnym na walentynki. „Pamiętnik” to produkcja, która rozdziera serce, a łzy będą same cisnąć się do oczu.

Podobne odczucia można mieć po obejrzeniu 50 pierwszych randek, które skutecznie poruszą nawet najbardziej skamieniałe serca.

Filmy na walentynki to także odrobina pikanterii

Dlatego też nikogo nie zdziwił fakt, że w tej grupie pojawiły się filmy z serii 50 twarzy Greya. Namiętna relacja, w której mężczyzna wie, jak dominować. Kobiety. Kin wychodziły zachwycone!

walentynkowe klocki

Jeśli będziesz wahać się jaki film na walentynki wybrać, możesz wyjść na kogoś bardzo niezdecydowanego.

Mając takie zaplecze filmów miłosnych, nie powinno być żadnego problemu, aby zahipnotyzować drugą osobę. Miej to na uwadze i baw się dobrze.

A jeśli poczujesz, że wybrałeś najlepszy film z możliwych, zadbaj o to, aby ten miłosny klimat dalej się unosił w powietrzu. Do filmów na walentynki pasują kwiaty i samodzielnie przygotowana kolacja. Spacer w oświetloną przez księżyc noc jest takze ciekawym rozwiązaniem. Jeśli kochasz, to zaszalej! Możesz także ofiarować prezent walentynkowy, jeśli masz taki kaprys.

Mamy nadzieję, że wiesz jaki film na walentynki wybrać dla swojej ukochanej?