×

21-letnia Felicja uważa, że jest za ładna. Uroda komplikuje jej życie

Mówi się, że ładni ludzie mają w życiu łatwiej. Okazuje się, że nie do końca. Tak przynajmniej twierdzi studentka z USA…

„Ludzie kojarzą mnie jako tą ładną, a nie wartościową”

Felicia Czochanski jest studentką uniwersytetu Fordham i mieszka w Nowym Jorku. Młoda kobieta twierdzi, że uroda oraz zgrabne ciało rujnują jej życie.

Wyobraź sobie, że wszyscy odwracają się na twój widok i gapią się, kiedy ty zwyczajnie chcesz robić swoje. Wciąż muszę walczyć o to, by doceniano nie tylko mój wygląd, ale także osobowość i talent. Ludzie kojarzą mnie jako tą ładną, a nie wartościową

Felicii trudno jest również znieść, że mężczyźni cały czas obłapiają ją wzrokiem i krzyczą za nią sprośne komentarze.

Artykuł, który spowodował, że zaczęto z niej kpić

O tym wszystkim napisała nawet artykuł, który ukazał się na łamach portalu Cosmopolitan. To właśnie jego fragment możecie przeczytać powyżej.

Nie spotkał się on jednak z przychylnością. Wręcz przeciwnie. Wielu ludzi oskarżyło ją o zarozumiałość i wyolbrzymienia. Znikoma część ludzi posądziła ją także o narcyzm. Tym czasem jej chodziło o zwrócenie uwagi na problem traktowania i postrzegania niektórych kobiet, bo jak się okazuje nie tylko ona pada ofiarą takich zachowań. Takich kobiet jest naprawdę wiele.

Myślicie, że atrakcyjni ludzie faktycznie mają z życiu lżej?

Może Cię zainteresować

zamknij