×

Miesiąc, w którym masz urodziny, zdradza jaki facet pasuje do Ciebie najbardziej

Czy miesiąc urodzenia może determinować to, z jakimi mężczyznami powinny spotykać się kobiety? Nawet jeśli z góry zakładasz, że nie, warto przyjrzeć się poniższym dopasowaniom i zadać sobie pytanie, czy aby przypadkiem nie takiego partnera poszukujesz. Czasami można się naprawdę mile zaskoczyć. Koniecznie podziel się tym, jaki mężczyzna został Ci przyporządkowany.

Styczeń

Daj sobie czas. Wszystko wskazuje na to, że czekasz na mężczyznę, który nie będzie się bał Twojej pracowitości i wygórowanych ambicji. Ze względu na stawiane sobie cele, potrzebujesz kogoś, kto będzie Cie wspierał i motywował do dalszego działania. Kogoś, kto będzie miał Twój temperament.

Luty

Zaczekaj na mężczyznę, który będzie ciekawy świata, a jednocześnie będzie robił wszystko, aby odkrywać go razem z Tobą. Potrzebujesz kogoś bardzo cierpliwego. Powód jest prosty – prawdopodobnie Ty jesteś bardzo nieprzewidywalna. Raz emanujesz energią, a kolejnego dnia zamykasz się w sobie. On musi pokochać Ciebie w całości.

Marzec

Odpowiedni facet to ten, który będzie umiał się o Ciebie zatroszczyć i na odwrót – Ty o niego również. Ten ktoś będzie stawiał Cię zawsze na pierwszym miejscu i doceni Twoje zalety, tak jak Ty jego. Potrzebujesz mężczyzny, który będzie potrafił wzbudzić w Tobie takie cechy, jak uczciwość, zaufanie czy współczucie.

Kwiecień

On po prostu musi zakochać się w Twoim blasku, silnej osobowości i otwartości w kwestiach emocjonalnych. Twój mężczyzna musi być pewny siebie. W przeciwnym wypadku ostatecznie przestraszy się Twojej wyjątkowości.

Maj

Jeśli jesteś z maja, powinnaś zaczekać na mężczyznę, który nadąży za Twoim tempem życia. Prawdopodobnie oddajesz się swoim pasjom i jesteś bardzo zmotywowana do działania. Nie potrzebujesz więc mężczyzny, który będzie Cię pchał do przodu. Zaczekaj na faceta, który będzie miał własne życie osobiste, a kiedy tylko zajdzie taka potrzeba, zacznie Cię wspierać i współpracować.

Czerwiec

Twój wybranek powinien być otwarty, emocjonalny i wrażliwy. Zasługujesz bowiem na związek z mężczyzną, który będzie tak bezbronny i pełny miłości jak Ty. Powodem może być tutaj Twoja przeszłość, kiedy wrażliwość i współczucie pchały Cie w związki z takimi ludźmi. Zazwyczaj jednak to Ty musiałaś się nimi opiekować.

Lipiec

Zaczekaj na mężczyznę, który będzie oczekiwał od Ciebie, abyś zawsze była sobą. Na mężczyznę, który zaakceptuje to, że przyciągasz wielu innych ludzi – w tym również adoratorów – i będzie potrafił Ci zaufać. Mając pewność, że jesteś mu wierna, będzie w stanie pokochać Cię jeszcze bardziej.

Sierpień

Poczekaj na kogoś, kto będzie mówił Ci to, co powinnaś usłyszeć. Nie to, czego byś chciała, bo to duża różnica. Prawdopodobnie jesteś urodzoną liderką, a co za tym idzie, masz dar przekonywania innych. Ludzie lubią Cię słuchać i iść Twoim śladem. Twój facet musi być więc osobą, która pokocha to, jaka jesteś i pozwoli Ci działać samodzielnie.

Wrzesień

Zaczekaj na mężczyznę, który zakocha się w Twoim zamiłowaniu do samorozwoju i ciągłego zgłębiania wiedzy. Taka kolej rzeczy prowadzi do tego, że masz problemy z emocjonalnym otwarciem się na płeć przeciwną. Twoja druga połówka nie może się bać zajrzeć w głąb Ciebie i spróbować Cię otworzyć na otaczający świat, a przede wszystkim związek.

Październik

Idealny facet dla Ciebie nie odmówi Ci życzliwości ani ciepła. Masz wielkie serce i ogrom miłości do zaoferowania, dlatego zasługujesz na kogoś, kto to doceni, a przede wszystkim nie będzie chciał wykorzystać tego przeciwko Tobie. On po prostu musi Cię pokochać całym sobą.

Listopad

Zaczekaj na faceta, który będzie robił wszystko, aby postarać się Ciebie zrozumieć, choć nie zawsze będzie to łatwe. On musi pokochać wszystkie Twoje zachcianki i chcieć pracować na tym, aby poznać Cię jeszcze lepiej. Tylko wtedy oboje będziecie mogli poczuć się komfortowo. Poczuć, że tworzycie zgrany i idealny związek.

Grudzień

Jesteś z grudnia? Prawdopodobnie masz więc zabawną osobowość. Twój mężczyzna nie może być inny. Zaczekaj na kogoś, kto będzie podzielał Twoje poczucie humoru i entuzjazm. Kogoś, kto uwielbia żartować (tak jak Ty), dużo się śmieje, a jednocześnie potrafi poważnie porozmawiać, kiedy tylko zachodzi taka potrzeba.

Może Cię zainteresować

zamknij