×

EwelOna znów poprawi urodę u chirurga? „Nadal mam kompleksy”

EwelOna znów poprawi urodę u chirurga plastycznego? Uczestniczka „Warsaw Shore” dzięki medycynie estetycznej już zmieniła się nie do poznania, ale wygląda na to, że wciąż jej mało. Jak twierdzi nadal ma kompleksy. „Mogłabym w sobie dużo zmienić” – podkreśla celebrytka.

Po urodę do Turcji

Ewelina Kubiak z „Warsaw Shore” to jedyna osoba, która w programie MTV występowała od samego początku. Ale z sezonu na sezon stawała się inną kobietą. W efekcie EwelOna nie przypomina już siebie z przeszłości. Uczestniczka show przeszła ogromną metamorfozę.

Pierwszym krokiem w stronę nowego wyglądu było zadbanie o dietę i regularne treningi. Następnie przyszła kolej na bardziej radykalne metody. EwelOna zdecydowała się na powiększanie ust, a efekty najwyraźniej spodobały jej się na tyle, że zainteresowała się medycyną estetyczną.

Gdy na dłużej znikała z Instagrama, jej fani domyślali się już, jaki jest powód. Ewelina kładła się na stole operacyjnym. Powiększyła sobie biust i podniosła pośladki. Zdecydowała się też na liposukcję oraz zabieg odsysania tłuszczu. Natomiast z Turcji EwelOna wróciła z nowym nosem. Operację wykonała w klinice popularnej wśród polskich celebrytek. Obserwującym skarżyła się na doskwierający ból, jednak nawet on nie był w stanie jej zniechęcić do zmiany wyglądu.

EwelOna znów poprawi urodę?

Z ostatniej rozmowy EwelOny z Pudelkiem można przypuszczać, że znana imprezowiczka nie ma zamiaru rezygnować z poprawiania swojej urody. Chociaż lista wykonanych przez nią zabiegów jest coraz dłuższa, wygląda na to, że na tym nie koniec. Celebrytka twierdzi, nadal ma wiele kompleksów. Jak widać, estetyzm może się okazać zmorą kobiety…

Jestem estetką, mam swój ideał kobiecości w głowie, do którego zawsze dążyłam. Nadal mam kompleksy. Jestem świadoma, że wyglądam dobrze, ale mogłabym w sobie dużo zmienić

– wyznała w wywiadzie.

W ustach celebrytki brzmi dość złowieszczo. Jej rysy twarzy zmieniły się do tego stopnia, że niektórzy porównują EwelOnę do… kosmitki.

EwelOna
Instagram

Nie brak komentarzy, w których internauci dostrzegają, że zamiłowanie do medycyny estetycznej w przypadku Eweliny Kubiak wymknęło się spod kontroli. Trzeba jednak przyznać, ze dzisiaj trudno w niej zobaczyć imprezowiczkę sprzed kilku lat…

EwelOna
YouTube

Co jeszcze poprawi celebrytka?

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij