×

Ewa z „Gogglebox” zdradziła płeć i imię dziecka. „Nie będę was trzymać w niepewności”

Mniej więcej dwa miesiące temu media obiegła radosna nowina. Ewa z Gogglebox, która jest również znaną makijażystką, ogłosiła, że wraz ze swoim mężem Piotrem spodziewają się dziecka! Ta informacja była dla fanów ogromnym zaskoczeniem, ponieważ uczestniczka programu typu reality show znana jest z tego, że nie dzieli się swoim życiem prywatnym. Co więcej gwiazda programu wyjawiła właśnie kolejną informację na temat ciąży jak i samego maleństwa. Ewa z Gogglebox zdradziła płeć dziecka i jak będzie miało na imię.

Reklama

Popularność Ewy

Ewa Mrozowska wraz z Sylwią Bombą, swoją najlepszą koleżanką, komentuje programy w show TTV pt. „Googlebox. Przed telewizorem”. Sympatię widzów zyskała dzięki temperamentowi i poczuciu humoru, który przejawia niemal w każdym odcinku show.

Ewa z Gogglebox zdradziła płeć dziecka i jak będzie miało na imię

Obecnie Ewa Mrozowska jest w 21. tygodniu ciąży i urodzi około 12. grudnia. Tymczasem wiadomo już, jakiej płci jest dziecko, a także jak da mu na imię gwiazda reality show.

Reklama

Misie, nie będę was dłużej trzymać w niepewności, większość z Was trafiła!!! Będzie chłopiec Leoś – napisała na Instagramie

Teraz, kiedy już wiadomo, że na świat przyjdzie chłopiec, przyszła mama postanowiła wziąć się za przygotowania. Ewa zaczęła już kompletować wyprawkę, a także przyrządzać pokój dla synka. Nie mniej jednak doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że do rozwiązania pozostało jeszcze sporo czasu, w związku z czym płeć dziecka mogła zostać błędnie ustalona. Z tego też powodu gwiazda decyduje się raczej na rzeczy o uniwersalnych kolorach.

Wpadłam w szał zakupowy,wije gniazdko póki siły są. Wybieram kolory neutralne – szary i biały. Trochę mnie nastraszyłyście, że płeć może ulec zmianie. Liczę jednak na to, że z Leonka nie zrobi się Lea – tłumaczy

Warto zaznaczyć, że to będzie pierwsze dziecko Ewy, a jej ekscytacja jest w tym przypadku jak najbardziej zrozumiała.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na szczęśliwe rozwiązanie.

Może Cię zainteresować