×

Ewa z „Gogglebox” pokazała zdjęcia ze ślubu sprzed 6 lat. Jej suknia ciągle zachwyca

Ewa z „Gogglebox” pokazała zdjęcia ze ślubu! Czegoś takiego jej fani na pewno się nie spodziewali, ponieważ Ewa nie jest znana z tego, że dzieli się swoim życiem prywatnym. Oczywiście czasem coś pokaże, ale nie jest to z taką intensywnością jak u innych celebrytów. Dzięki temu, że raz na jakiś czas coś udostępni, to wiemy, że Ewa z Gogglebox jest w ciąży i niedługo razem ze swoim ukochanym mężem powiększą rodzinę.

Na razie jednak cieszą się z samych przygotowań i nie mogą się doczekać aż ich rodzina się powiększy

W czasie ciąży Ewie przypadła szósta rocznica ślubu i makijażystka wykorzystała tę okazję do tego, aby pochwalić się fotografiami ze ślubu. Ona sama tłumaczyła się, że nie wyglądała tak jak dzisiejsze panny młody, bo moda się zmienia, ale naszym zdaniem wyglądała bardzo uroczo!

Ewa z „Gogglebox” pokazała zdjęcia ze ślubu i dodała do nich komentarz w jej stylu

Dziś nasza rocznica ślubu ?? 6 lat temu powiedziałam „Tak” Do tej pory się czasem zastanawiam, czy to był dobry wybór ??? Piotrek mnie zabije za te słowa ?❤️ Wrzucam wam parę zdjęć ze ślubu, bo kiedyś prosiłyście. Pamiętajcie, tyle lat temu była inna moda, więc proszę bądźcie łaskawe w ocenie ? Swoją drogą nie wygląd był dla mnie najważniejszy! W tym dniu byliśmy po prostu „My”! Teraz już z górki ? no i niedługo w końcu w trójkę. Miłego weekendu!

Już wtedy było widać temperament Ewy!

Fani nie są wobec celebrytki tak krytyczni jak ona sama dla siebie. Doceniają jej wygląd w dniu ślubu i komplementują figurę

Wyglądałaś moim zdaniem pięknie. Do tego ta figurka!

Ty nie zmieniasz się nic! Sukienka piękna, delikatna. Życzę dalszych lat w szczęściu i miłości

Jak cudownie! Gratuluję wytrwałości i życzę wszystkiego dobrego ?❤️

No i pięknie Ewunia. Sukienkę niejedna Pani chciałaby ubrać dzisiaj!

Pięknie, klasycznie więc ponadczasowo!

Nie da się ukryć, że suknia broni się także po kilku latach od ślubu. Prostota i elegancja zawsze są w cenie!

A jak Waszym zdaniem wyglądała celebrytka? Czy słusznie Ewa z „Gogglebox” pokazała zdjęcia ze ślubu? Naszym zdaniem wyglądała kwitnąco… Dziś zresztą też!

Kochani, a Wy ile jesteście lat po ślubie?

Polecane

Może Cię zainteresować