×

Ewa z Gogglebox pokazała brzuszek po ciąży, ale fani są wstrząśnięci jej wyznaniem o chorobie

Duet z programu „Gogglebox. Przed telewizorem” – Ewa Mrozowska i Sylwia Bomba, dobrano na zasadzie przeciwieństw. Ewa – długowłosa blondynka, zawsze mogła pochwalić się szczupłą sylwetką. Nawet gdy była w ciąży fani programu martwili się, że ciążowy brzuch gwiazdy jest zdecydowanie za mały. Teraz bohaterka programu podzieliła się szczerym wyznaniem. Okazuje się, że Ewa Mrozowska była poważnie chora…

Sukces „Googlebox. Przed telewizorem”

Program TTV zyskał popularność, jakiej chyba nikt nie mógł się spodziewać. Dość absurdalna, ale i banalnie prosta formuła okazała się hitem: nagrano już 11 sezonów.

Być może jej sukces polega właśnie na tej prostocie. Choć koncepcja programu, który pokazuje ludzi oglądających i komentujących audycje telewizyjne wydaje się nudna, bohaterowie programu podbili serca widzów. Teraz to oni stali się popularni. Każdy odcinek ma ponad 700 tysięcy widzów.

Wiadomo, że wiosną 2020 roku, widzowie zobaczą 12 edycję „Goggleboxu”.

Ewa Mrozowska była poważnie chora

Przyjaciółki Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska należą do najbardziej rozpoznawalnych bohaterek programu. I – podczas gdy Sylwia Bomba przeszła prawdziwą metamorfozę – gwiazda schudła ok. 30 kilogramów, Ewa od początku kojarzona była z imponująco szczupłą i zgrabną sylwetką, której wiele fanek jej zazdrościło.

Okazuje się, że kryje się za tym pewien sekret z przeszłości Ewy. Mrozowska przyznała, że jako młoda dziewczyna walczyła z anoreksją.

Na Instagramie napisała:

(…) W ciąży przytyłam 14,5 kg ,zostało mi 5 kg chciałabym jeszcze zrzucić z 2 kg ale nie chce się już katować dietami i nadmiernymi ćwiczeniami ? zazwyczaj kobiety przestają się akceptować po porodzie ,a u mnie stał się cud i w końcu siebie zaakceptowałam, a walczyłam o to od 17go roku życia, dorobiłam się nawet anoreksji w młodych latach ?? Ale już nie muszę być rozmiarem 34 ,dziękuje za ta transformacje psychiczna Leonowi ?? jak jest u was ? Może któraś z was ma podobnie do mnie ?♥️ na drugim zdjęciu 9 miesiąc ciąży ,3 zdjęcie dokładnie rok temu przed zajściem w ciąże dla porównania ????

Ewa może być przykładem dla dziewczyn, które walczą z tą straszną chorobą. Dziś może pochwalić się nie tylko zgrabną figurą. Jest szczęśliwą mamą małego Leosia. A przy tym pewną siebie kobietą, która potrafi zaakceptować siebie.

Czym jest anoreksja?

Anoreksja to jadłowstręt psychiczny, na który cierpi coraz więcej młodych osób w Polsce. Według statystyk, średnio na jedną klasę w szkole, przypada jedna osoba chora na anoreksję. Są to głównie dziewczęta. Ale nie tylko – zaburzenia odżywiania dotyczą również chłopców.

Gdy pomoc nie przychodzi na czas, może dojść do tragedii.

Osoby chore na anoreksję często cierpią również z powodu depresji. Około 20% chorych próbuje popełnić samobójstwo…

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować