×

Chłopiec był przezywany z powodu swoich zębów. W końcu znalazł się ktoś, kto mu pomógł

Czy wyśmiewał Was ktoś z powodu Waszego wyglądu? Może byliście świadkami, jak ktoś poniżał w taki sposób kogoś innego? To naprawdę bardzo przykre i smutne dla takiej osoby. Może to zrodzić w jej głowie problemy, z którymi będzie borykać się przez całe życie… Niestety, często się zdarza…

5 lat temu Evan Hill z Christchurch w Nowej Zelandii znany był jako „dziecko królik”. To okrutne przezwisko przylgnęło do niego ze względu na jego bardzo duże górne jedynki.

Zęby były tak olbrzymie, że Evan nie był nawet w stanie całkowicie zamknąć ust. Niestety, jego rodziców nie było stać na zabieg ich pomniejszenia.

Zdesperowana była nawet jego rodzina…

Mama chłopca wyznała, że zastanawiała się i nad kredytem hipotecznym, aby móc zapłacić za nowe zęby swojego syna, ponieważ wiedziała, że Evan jest wyśmiewany i poniżany i bardzo go to boli.

Wtedy stało się coś niezwykłego.

Opowieść chłopca trafiła do szerszej grupy ludzi. Tysiące ludzi z całego kraju wpłacało pieniądze na jego fundusz. Kwota urosła do około 100 000 dolarów, dzięki czemu wszystkie koszty nowego uśmiechu Evana zostały pokryte właśnie z tych pieniędzy.

W końcu, po 5 latach regularnych wizyt u ortodonty, chłopiec ma uśmiech, o jakim marzył.

Mama Evana wyznaje, że kompletnie nie ma pojęcia, co działoby się teraz, gdyby nie hojność ludzi.

Te pieniądze pomogły nie tylko jemu…

Wszystkie fundusze, które pozostały po zakończeniu zabiegów, Evan oraz jego rodzice przekazali dla innych potrzebujących dzieci, z problemami ortodontycznymi.

Cieszymy się z całego serca i życzymy sukcesów z nowym, pięknym uśmiechem Evan!

Polecane

Może Cię zainteresować